Startlijst springwedstrijd 19 maart 2017

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 19 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Let op: Omdat een aantal pony's onevenredig vaak moeten meedoen, zullen er in overleg met de instructie nog een aantal wijzigingen gedaan worden in de toewijzing van de pony's. Houdt de lijst daarom goed in de gaten.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 12:30 uur
De paarden starten om 18:30 uur

Pony's:

Klasse L (start om 12:30 uur)

1. Marije Stapert Moonlight
2. Noa Winands Jannes
3. Hilda Voolstra Carolien
4. Marlies Wiersma Tosca
5. Daisy Dijkstra Jannes
6. Nynke Wadman Moonlight
7. Sandra Wijbenga Tosca
8. Amarens v/d Weerdt Rolinda
9. Éowyn v/d Kooi Jannes
10. Grietine v/d Plaats Carolien
11. Marjolein Veenstra Tosca
12. Danisha Hemstra Moonlight
13. Esmee Ertem Jannes
14. Tabe Anema Tosca

Klasse M (start aansluitend)

1. Annefroukje Hoeksma Tjerk
2. Milan Kuiper Jannes
3. Andrea Schiks Whoopie
4. Noor Reijers Tosca
5. Anthe Marije Stapensea Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend - ± 13:30 uur)

1. Feliene Kuiken Muriël
2. Berber Swart Whoopie
3. Yfke Wadman Jannes
4. Shannon Lamsma Giccoh
5. Fenna Stavleu Muriël
6. Hannah Osinga Whoopie
7. Gerianne Posthumus Moonlight
8. Mayke Ruige Famke
9. Femke Duyster Jannes
10. Iris Jellesma Muriël
11. Mieke Wierda Tosca
12. Myrthe de Vries Moonlight
13. Maimouna Sylla Famke
14. Precilla Ennik Muriël
15. Baukje Rinske van Gunst Prinses
16. Hilde Ekema Famke
17. Sascha van Dam Jannes
18. Hanna Ekema Muriël
19. Jaimy Stork Whoopie
20. Anneke Lep Muriël
21. Levi Veenstra Jannes
22. Kyra Asma Muriël
23. Joanne Hoeksma Famke
24. Marleen v/d Meulen Moonlight
25. Aeryn v/d Aker Margriet
26. Doutzen Kleiterp Jannes
27. Bente Reitsma Famke
28. Lineke Jensma Muriël
29. Nina de Jong Moonlight
30. Ilse Bootsma Margriet
31. Edona Dobratiqi Jannes
32. Stef Bilderbeek Goldy
33. Kris Torensma Giccoh
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend - ± 15:00 uur)

1. Dian Papa Totilas
2. Myrthe Bosma Roxy
3. Amarens v/d Valk Snuitje
4. Isis Bilderbeek Muriël
5. Isa Reitsma Jannes
6. Janna Plat Roxy
7. Stacey de Vries Amazing
8. Floortje Kolkman Snuitje
9. Sijbrigje v/d Woude Margriet
10. Denise de Vries Amazing
11. Bea Visser Snuitje
12. Jesse Jan Anjema Famke
13. Myrthe Wijnandts Giccoh
14. Roos van Redmundt Snuitje
15. Anna Mirthe Huizenga Famke
16. Demi Mosselman Jannes
17. Emma Kroeze Margriet
18. Froukje Groeneveld Whoopie
19. Nynke Zondervan Macho
20. Tessa Siersema Famke
21. Leonie Theodore Muriël
22. Jelke Bakker Roxy
23. Nora Fennema Macho
24. Sanne Buijse Snuitje
25. Benthe Zoodsma Margriet
26. Emma Fennema Roxy
27. Marije Oostenrijk Muriël
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start aansluitend - ± 16:30 uur)

1. Tiara Wijbenga Macho
2. Lisanne Wielinga Snuitje
3. Tjitske ten Brug Margriet
4. Jildou Tjoelker Snuitje
5. Desi van Lier Famke
6. Julia de Haan Macho
7. Lotte Huisjes Snuitje
8. Aljanne Zijlstra Margriet
9. Samantha Manses Macho
10. Jette Wolters Snuitje
11. Nynke Smit Forever
12. Douwe Lodder ??
13. Renske Knijft Snuitje
14. Linde Hofman Muriël
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse Z (start om 18:30 uur)

1. Julia Vos Esther

Klasse L (start aansluitend)

1. Marco Wierda Bravour
2. Femma Haan Norbert
3. Fenna Kooistra Prinses
4. René Bakker Hadiessa
5. Masha Ahmetasevic Rolinda
6. Mariska Westmaas First Z
7. Cecile del Grosso Orlando
8. Angela Dijkstra Bravour
9. Laura Bakker Nobel
10. Eline Genee Esther
11. Steven v/d Leck Nobel
12. Bianca Bakker Orlando

Klasse B (start aansluitend)

1. Noa Hoekstra Rolinda
2. Ilse Zondervan Hadiessa
3. Anne Meester Rachel
4. Cindy van Dijk Prinses
5. Monique Zijlstra Orlando
6. Carmen Bokma Bravour
7. Myra v/d Horst Siska
8. Julie Wesselink Esther
9. Smantha Kuipers Sandro
10. Hester Blom Rolinda
11. Anneke Roedema Hadiessa
12. Anniek v/d Horst Siska
13. Anette van Dolder Sandro

Klasse BB (start aansluitend)

1. Elly Pellinga Esther
2. Sadyah Rosema Bravour
3. Tanja Hengst Sandro
Prijsuitreiking!!!