Startlijst groepsdressuurwedstrijd 5 februari 2017

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 5 februari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 9:30 uur
De paarden starten om 17:30 uur

Pony's:

Klasse L/M (start om 9:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Jitske Bakker Muriël   Anneke Lep Roxy
Sigrid Wip Moonlight   Ylana v/d Hoek Muriël
Olivia Szulinska Totilas   Karin Andringa Moonlight
Amber Vis Tosca   Dilaya Hiemstra Tosca
Marte Vennema Jannes   Joanne Hoeksma Prinses
Myrthe Dijckhoff Whoopie   Isa Lautenbach Jannes
Sara Redlinska Prinses   Shannon Antonisse Whoopi
         
Groep 3     Groep 4  
Esmee Stroosma Jannes   Sandra Wijbenga Tosca
Nina de Jong Moonlight   Anne Froukje Hoeksema Tjerk
Kyra Asma Famke   Amarens v/d Weerdt Rolinda
Janna Plat Roxy   Elfriede Beimers Jannes
Felienne Kuiken Prinses   Grietine v/d Plaats Carolien
Ylva Postma Tosca      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Isis v/d Woude Tosca   Hilda Voolstra Carolien
Maimouna Sulla Jannes   Marleen v/d Meulen Moonlight
Hanna Gerlind Ekema Roxy   Maike Voolstra Gicco
Hilde Ekema Famke   Nicole Heiliegers Jannes
Ilse Hogenberg Whoopie   Anna v/d Veen Totilas
Danique Schots Totilas      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Berna Sierksema Totilas   Marije Stapert Moonlight
Berber Swart Tosca   Eline Vennema Tosca
Femke Botma Moonlight   Noa Winands Jannes
      Eliza Timmer Whoopie
      Cayenne Goossen Prinses
         
Groep 9     Groep 10  
Marjolein Veenstra Tosca   Yfke Wadman Roxy
Marrit Vennema Whoopie   Nynke Wadman Totilas
Rozemarieke Draisma Muriël   Maite Stienstra Tosca
Anne-Marit Tjemmes Moonlight   Kris Torensma Gicco
Maartje Braaksma Jannes      
Lisa Jensma Totilas      
         
Groep 11     Groep 12  
Sanne Kielstra Whoopie   Esther Dijkstra Moonlight
Anthe Marije Stapensea Jannes   Naomi Bergstra Jannes
Stef Bilderbeek Goldy   Nathalie Muller Tosca
Myrthe de Vries Moonlight      
Ilse Schiphof Margriet      
         
Groep 13     Groep 14 (M)  
Shannon Lamsma Prinses   Amy Tuit Famke
Maayke Dirksen Tosca   Milan Kuiper Jannes
Sasha van Dam Jannes   Esmee Ertem Tosca
      Edona Dobratiqi Moonlight
      Noor Reijers Carolien
      Danisha Hemstra Whoopie
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 13:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Emma Pijlman Snuitje   Elles Hielkema Macho
Aeryn v/d Aker Margriet   Aletta v/d Bosch Muriël
Levi Veenstra Roxy   Mirjam Nieuwhof Forever
Iris Jellesma Muriël   Mare Brandenburgh Famke
Sophie Sjoerdsma Forever      
Froukje Groeneveld Whoopie      
Femke Duyster Famke      
         
Groep 3     Groep 4  
Leonie Theodore Muriël   Berber Tempel Margriet
Myrthe de Valk Muriël   Baukje Rinske van Gunst Prinses
Demi Mosselman Jannes   Fenna Stavleu Famke
Mare Toering Tosca      
Myrthe Wynandts Famke      
Roos van Redmundt Snuitje      
         
Groep 5     Groep 6  
Boukje v/d Veen Roxy   Philinne Hofman Prinses
Welmoed v/d Wielen Famke   Tjeska Bijlsma Famke
Gwen v/d Heide Snuitje   Eva van Marrum Tosca
Ilse Bootsma Margriet   Hannah Osinga Forever
Marin van Zuidam Prinses   Siebrich Osinga Margriet
      Daisy Dijkstra Roxy
      Emma Fennema Jannes
      Nora Fennema Muriël
         
Groep 7     Groep 8  
Floortje Kolkman Snuitje   Eowyn v/d Kooi Margriet
Isis Bilderbeek Stefano   Precilla Ennik Prinses
Stef Bilderbeek Goldy   Doutzen Kleiterp Jannes
      Jaimy Stork Whoopie
      Bente Reitsma Muriël
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Tycho Looijenga Snuitje   Anouk Tijtsma Macho
Aïsha Vellinga Famke   Myrthe Bosma Muriël
Nynke Born Forever   Amarens v/d Valk Roxy
Lonneke Bunnik Witje   Sanne v/d Woude Forever
      Ismay de Wit Margriet
      Jesse Jan Anjema Snutje
         
Groep 3
    Groep 4
 
Nynke Smit Prinses   Sijbrigje v/d Woude Roxy
Femke Hofman Whoopie   Bea Visser Snuitje
Samantha Mansens Snuitje   Benthe Zoodsma Macho
Jette Wolters Macho   Stacy de Vries Amazing
Senna de Vries Forever   Nienke Zondervan Famke
Eva Vet Margriet   Merrith Bouma Margriet
Desi van Lier Famke      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Julia de Haan Margriet   Jelke Bakker Roxy
Jildou Tjoelker Forever   Anne Mirthe Huizenga Snuitje
Cheryl Antonisse Famke   Tessa Siersema Famke
Amarins Keizer Snuitje   Emma Kroeze Margriet
Senna Keizer Macho      
         
Groep 7        
Tiara Wijbenga Macho      
Tjitske ten Brug Margriet      
Lisanne Wielenga Forever      
Renske Knijft Snuitje      
Mirva v/d Woude Famke      
Mariam Sylla Roxy      
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse Z (start om 17:30 uur)

Groep 1
    Groep 2  
Oscar Brouwer Arrow   Tessa van Dijk Hadiessa
Julia Vos Esther   Eline Genee Esther
Bianca Bakker Orlando   Ilja Visser Sandro
René Bakker Bravour   Fenna Kooistra Prinses
Carmen Bokma Rolinda   Monique Zijlstra Rolinda
Nynke Papa Hadiessa   Miriam Overman Orlando
         
Groep 3     Groep 4  
Oscar Brouwer Arrow   Esther Wierda Sandro
Steven v/d Leck Nobel   Marco Wierda Nobel
Mariska Westmaas First Z   Anna Olteanu Rolinda
Tina v/d Galiën April   Christina Antonescu Uharon
Julia Vos Esther      

Klasse M

Groep 1
    Groep 2
 
Kirsten Tolman Bravour   Alex Schootstra Maamke
Mariska Westmaas First Z   Gerard Jorna Rachel
Ilse Zondervan Hadiessa   Nicole Schievink Orlando
Caroline Alberts Uharon   Susanne Verbij Rolinda
Masha Ahmetasevic     Samantha Kuipers Sandro
         
Groep 3
    Groep 4
 
Fenna Vellinga Hadiessa   Julia Wesselink Rolinda
Margriet de Vries Esther   Anne Meester Rachel
Ben Adriaansz Sandro   Steven v/d Leck Nobel
Ilja Jellema Rachel   Hester Blom Hadiessa
Jet Velzeboer Bravour   Petra Gras Bravour
Jildau de Wit Uharon      
Jildau Renders Rolinda      

Klasse L

Groep 1     Groep 2  
Hedzer Klarenbeek     Sadyah Rosema Uharon
Anneke Roedema Hadiessa   Elly Penninga Esther
Naomi Bouma     Anneke de Vries Hadiessa
Angela Dijkstra     Doutsje Sipma Rachel
Mascha Terlouw     Nienke Buwalda Alivia
Carla de Vries June      
         
Groep 3     Groep 4  
Ali Beimers Uharon   Noa Hoekstra Rolinda
Geertje Hoogland Orlando   Cecile del Grosso Uharon
Folkert v/d Galiën Hadiessa   Anniek v/d Horst Bravour
      Myra v/d Horst Siska
      Renate de Boer Hadiessa
         
Groep 5        
Femke Schootstra Maamke      
Margriet Kloostra Prinses      
Eline Genee Esther      
Femma Haan Norbert      
Laura Bakker Nobel      

Klasse BB/B

Groep 1 (B)     Groep 2 (BB)  
Annette van Dolder Bravour   Irene Brandenburgh Orlando
Sandra de Vries Orlando   Moniek Kuipers Rolinda
Jolanda Kamstra Uharon   Tanja Hengst Uharon
Marijke de Vries Rolinda   Erika Venis Rachel
         
Prijsuitreiking!!!