Startlijst springwedstrijd 18 december 2016

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 18 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Let op: Mogelijk worden er door de instructie nog een aantal wijzigingen gedaan in de toewijzing van de pony's. Houdt de lijst daarom goed in de gaten.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:00 uur)

1. Elfriede Beimers Jannes
2. Marjolein Veenstra Tosca
3. Maimouna Sylla Margriet
4. Amarins v/d Weerdt Jannes
5. Sandra Wijbenga Tosca
6. Hanna Ekema Margriet
7. Sanne Kielstra Whoopy
8. Nynke Wadman Jannes
9. Lisa Jensma Giccoh
10. Ilse Hogenberg Whoopy
11. Daisy Dijkstra Muriël
12. Amber Vis Tosca
13. Amy Tuit Famke
14. Marije Stapert Bearke
15. Milan Kuiper Jannes
16. Marlies Wiersma Tosca
17. Anna Froukje Hoekstra Tjerk
18. Marte Vennema Jannes

Klasse M (start aansluitend)

1. Danisha Hemstra Jannes
2. Anthe Marije Stapensea Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend - ± 14:15 uur)

1. Ylva Postma Jannes
2. Stef Bilderbeek Goldy
3. Nina de Jong Muriël
4. Noa Winands Jannes
5. Sigrid Wip Mayflower
6. Hilda Voolstra Caroline
7. Cayenna Goossen Prinses
8. Gerianne Posthumus Jannes
9. Dian Papa Totilas
10. Janny Haijma Famke
11. Hedwig Bakker Mariska
12. Sanne Dorenbos Jannes
13. Kris Torensma Roxy
14. Eowyn v/d Kooi Tosca
15. Shaya de Moor Forever
16. Yfke Wadman Jannes
17. Esmee Ertem Tosca
18. Ilse Schiphof Famke
19. Aeryn v/d Aker Margriet
20. Myrthe Wynandts Jannes
21. Tabe Annema Tosca
22. Bente Reitsma Muriël
23. Karin Andringa Moonlight
24. Fenna van Bijnen Jannes
25. Baukje Rinske van Gunst Prinses
26. Mayke Ruige Famke
27. Myrthe de Valk Muriël
28. Edona Dobratiqi Jannes
29. Anna v/d Veen Amber
30. Denise de Vries Amazing
31. Iris Jellesma Muriël
32. Doutzen Kleiterp Jannes
33. Anna-Hilde Hovenga Snuitje
34. Precilla Ennik Muriël
35. Kyra Asma Jannes
36. Jaimy Stork Whoopy
37. Femke Duijster Famke
38. Levi Veenstra Jannes
39. Maite Stienstra Roxy
40. Ilse Dorenbos Jannes
41. Ilse Bootsma Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend - ± 16:15 uur)

1. Ismay de Wit Margriet
2. Nynke Zondervan Snuitje
3. Nora Fennema Famke
4. Isa Reitsma Jannes
5. Maike Voolstra Totilas
6. Stacey de Vries Amazing
7. Janne Bo de Vries Snuitje
8. Anne Mirthe Famke
9. Marije Oostenrijk Prinses
10. Janna Plat Roxy
11. Anouk Tijtsma Snuitje
12. Jesse Jan Anjema Famke
13. Felienne Kuiken Forever
14. Bea Visser Snuitje
15. Tessa Siersema Famke
16. Sanne v/d Woude Snuitje
17. Luawina Riemersma Moonlight
18. Benthe Zoodsma Margriet
19. Amarens v/d Valk Forever
20. Merrith Bouma Margriet
21. Emma Fennema Forever
22. Tycho Looijenga Snuitje
23. Roos van Redmundt Famke
24. Isis Bilderbeek Binky
25. Emma Kroeze Margriet
26. Sanne Buyse Snuitje
27. Sophie Sjoerdsma Margriet
28. Jelke Bakker Famke
29. Myrthe Bosma Muriël
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start aansluitend  ± 17:15 uur)

1. Demi Mosselman Muriël
2. Lonneke Bunnik Witje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

1. Annette van Dolder Rachel
2. Jildau de Wit Caroline

Klasse B (start aansluitend)

1. Cecile del Grosso Orlando
2. Hester Blom Bravour
3. Bob van Bijnen Sandro
4. Masha Ahmetasevic Rolinda
5. Petra Gras Bravour
6. Esther Wierda Sandro
7. Fenna Vellinga Hadiesha
8. Mariska Westmaas First Z
9. Myra v/d Horst Siska
10. Diona v/d Leest Bravour
11. Ilse Zondervan Hadiesha
12. Monique Zijlstra Orlando
13. Aniek v/d Horst Siska

Klasse L (start aansluitend)

1. Eline Genee Esther
2. Marco Wierda Bravour
3. Femma Haan Norbert
4. Angela Dijkstra Bravour
5. Steven v/d Leck Hadiesha
6. Ilja Jellema Orlando
7. Jet Velzeboer Bravour
8. Bianca Bakker Orlando

Klasse Z (start aansluitend)

1. Julia Vos Esther
Prijsuitreiking!!! (± 20:00 uur)