Startlijst dressuurwedstrijd november 2016

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 6 november en zondag 13 november is bekend.

Op zondag 6 november worden de klassen B (1e groep) en L1 (1e groep) bij de pony's verreden en daarna worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 13 november worden de klassen BB, B (2e groep), L1 (2e groep), L2 en M1 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Bianca Bakker.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 6 november start om 09:30 uur
De paardenwedstrijd op zondag 6 november start om 15:30 uur
De ponywedstrijd op zondag 13 november start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

6 november
Klasse L1 (start om 09:30 uur)

1. Anna Froukje Hoeksma Tsjerk
2. Iris Jellema Muriël
3. Ilse Schiphof Famke
4. Edona Dobratiqi Jannes
5. Levi Veenstra Roxy
6. Maayke Dirksen Forever
7. Hilda Voolstra Caroline
8. Doutzen Kleiterp Famke
9. Eline Vennema Tosca
10. Joanne Hoeksma Forever
11. Philine Hofman Moonlight
12. Sanne Kielstra Jannes
13. Jitske Bakker Prinses
14. Marte Vennema Moenira
15. Sigrid Wip Mayflower
16. Esmee Ertem Tosca
17. Mare Brandenburgh Jannes
18. Gerrianne Posthumus Prinses
19. Myrthe Dijckhoff Whoopy
20. Mirjam Nieuwhof Forever
21. Tabe Annema Moonlightr
22. Karin Andringa ?
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend +/- 12:00 uur)

1. Aletta van den Bosch Muriël
2. Mayke Ruige Famke
3. Anna-Hilde Hovenga Zorro
4. Janny Haijma Tosca
5. Isa Reitsma Jannes
6. Nina de Jong Famke
7. Shaya de Moor Forever
8. Froukje Groeneveld Margriet
9. Stef Bilderbeek Goldy
10. Ninthe Polstra Famke
11. Marije Oostenrijk Forever
12. Isis Bilderbeek Gijs
13. Milan Kuiper Maggy
14. Bente Reitsma Famke
15. Denise de Vries Amazing
16. Gwen van der Heide Margriet
17. Boukje v/d Veen Snuitje
18. Stacey de Vries Amazing
19. Kyra Asma Whoopy
20. Myrthe Wijnandts Famke
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

6 november
Klasse L1 (start om 15:30 uur)

1. Mascha Terlouw Maaike B
2. Anne Meester Rachel
3. Petra Gras Sandro
4. Froukje Teitsma Brecht
5. Ilse Zondervan Bonnie
6. Hester Blom Uharon
7. Anniek van der Horst Siska
8. Mariska Westmaas First Z
9. Caroline Alberts Uharon
10. Naomi Bouma Rolinda
11. Anneke Roedema Hadiessa
12. Geetje Hoogland Fatima
13. Annette van Dolder Uharon
14. Bernadette Wijbenga Bravour
15. Noa Hoekstra Rolinda
16. Cecile del Grosso Uharon
17. Renate de Boer Esther
18. Sadyah Rosema Rolinda

Klasse B (start aansluitend)

1. Sandra de Vries Orlando
2. Nienke Buwalda Alifia
3. Marijke de Vries Bravour

Klasse BB (start aansluitend)

1. Tanja Hengst Sandro
2. Erika Venis Rachel
3. Joke de Boer Rolinda
4. Irene Brandenburgh Rachel
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start aansluitend +/- 18:00 uur)

1. Suzanne Verbij Rolinda
2. Hedzer Klarenbeek Esther
3. Margriet Berg Sandro
4. Steven van der Leck Hadiessa
5. Eline Genee Esther
6. Jildau Renders Uharon
7. Ben Adriaansz Sandro
8. Femma Haan Norbert
9. Elly Penninga Esther
10. Anneke de Vries Hadiessa
11. Angela Dijkstra Bergerac
12. Samantha Kuipers Sandro
13. Femke Schootstra Maamke
14. Diona van der Leest Hadiessa

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Liesbeth Hogenraad Maaike
2. Jet Velzeboer Uharon
3. Margriet de Vries Esther
4. Kirsten Tolman Bravour
5. Myra van der Horst Siska
6. Cindy van Dijk Prinses
7. Alex Schootstra Maamke
8. Ilja Jellema Bravour
9. Fenna Vellinga Hadiessa
10. Jildau de Wit Orlando

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Ali Beimers Uharon
2. Carmen Bokma Rolinda
3. Julia Vos Esther
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

13 november
Klasse L2/M1 (start om 10:00 uur)

1. Eliza Timmer Tosca
2. Tara Talsma Prinses
3. Maike Voolstra Gicco
4. Elfriede Beimers Jannes
5. Sandra Wijbenga Tosca
6. Marije Stapert Moonlight
7. Grietine van der Plaats Bergerac
8. Lisa Jensma Gicco
9. Amarens v/d Weerdt Bergerac
10. Maartje Braaksma  
11. Marjolein Veenstra (M1) Moonlight
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start aansluitend +/- 11:30 uur)

1. Precilla Ennik Muriël
2. Felienne Kuiken Forever
3. Anna van der Veen Amber
4. Éowyn van der Kooi Tosca
5. Danique Schots Gicco
6. Myrthe de Vries Moonlight
7. Jaimy Stork Famke
8. Ylva Postma Tosca
9. Britt Wierda Angel
10. Noor Reijers Totilas
11. Daisy Dijkstra Jannes
12. Hedwig Bakker Mariska
13. Nora Fennema Famke
14. Emma Fennema Forever
15. Femke Jansma Margriet
16. Anneke Lep Roxy
17. Janna Plat ?
18. Hanna Ekema Nayla
19. Hilde Ekema Roxy
20. Marlies Wiersma Tosca
21. Shannon Lamsma Forever
22. Dian Papa Totilas
23. Monique Zijlstra Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend +/- 14:00 uur)

1. Sanne van der Woude Snuitje
2. Jelke Bakker Mariska
3. Sanne Buijse Snuitje
4. Roos van Redmundt Famke
5. Marije Greijdanus Snuitje
6. Emma Kroeze Margriet
7. Tessa Siersema Famke
8. Janny Valk Snuitje
9. Amylin Medema Famke
10. Janne Bo de Vries Famke
11. Elles Hielkema Macho
12. Annamirthe Huizenga Famke
13. Nynke Zondervan Snuitje
14. Myrthe Bosma Famke
15. Amarens v/d Valk Famke
16. Anouk Tijtsma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend +/- 16:00 uur)

1. Fenna Stavleu Jannes
2. Yfke Wadman Famke
3. Hannah Osinga Famke
4. Tycho Looijenga Snuitje
5. Sophie Sjoerdsma Famke
6. Sijbrigje van der Woude Macho
7. Mare Toering Margriet
8. Mieke Wierda Nynke
9. Nynke Born Snuitje
10. Jesse Jan Anjema Forever
11. Ilse Bootsma Margriet
12. Marin van Zuidam Macho
13. Baukje Rinske van Gunst Prinses
14. Bea Visser Margriet
15. Benthe Zoodsma Snuitje
16. Emma Pijlman Famke
17. Luawina Riemersma Moonlight
18. Aïsha Vellinga Forever
19. Lineke Jensma Muriël
20. Welmoed van der Wielen Famke
21. Sascha van Dam Whoopy
22. Danisha Hemstra Totilas
23. Merrith Bouma Margriet
Prijsuitreiking!!!