Startlijst springwedstrijd 13 december 2009

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 13 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:30 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:00 uur)

Sanne Ronner Getjyl
Julia Vos Lizzy
Mirthe van Aalst Cindy
Johanna Machiela Getjyl
Iris Kort Ushi
Masha Ahmetasevic Fardau
Melanie Terpstra Lizzy
Esmée v/d Vies Getjyl
Wilma Pijpker Cindy
Mariska Jacobs Samantha
Nienke v/d Meij Timmy
Lisl Miedema Silver
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ±14:00 uur)

Sigrid Dijkstra Fardau
Femke Schootstra Getjyl
Rixt Miedema Jerica
Seanne Duinstra Linda
Selina Faber Lizzy
Eva Boersma Faith
Isanne ten Have Getjyl
Hildegard de Vries Linda
Loes Verhoeven Fardau
Tara Boorsma Getjyl
Ytje Weima Bergerac
Valentina van Kleef Linda
Renate de Boer Fardau
Jennie de Vries Getjyl
Nouscha Kloosterman Jerica
Laura Bakker Sam
Jatine Weijer Fardau
Lydia Bolding Getjyl
Marieke Goodijk Ziezo
Albertine Bijland Bergerac
Kirsten Ritsema Getjyl
Marie Hiemstra Naughty
Silke Palma Fardau
Romy Wiersma Harry
Kianne Plantinga Boy
Odile Dijkstra Getjyl
Esther Dijkstra Fardau
Ylse Dijkstra Misty
Chantal Elling Snuitje
Linda Groeneveld Getjyl
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 16:00 uur)

Durk Jan Brouwer Jerica
Celina de Vries Getjyl
Danique Wieringa Boy
Tynke Broekens Fardau
Henrieke Broekens Snuitje
Oda Bak Boy
Esther Wierda Macho
Marco Wierda Jerica
Miriam Overman Cindy
Nynke Holwerda Snuitje
Cornelia Kroonwijk Sella
Janna Blanksma Lizzy
Janne v/d Schaaf Getjyl
Aniek Papa Snuitje
Rosa Nab Jerica
Janna de Boer Linda
Ilsa de Vries Boy
Femma Haan Snuitje
Jackelyne Kooistra Fardau
Denise Huizinga Laura
Lotta Jansma Jerica
Esmée van Sinderen Snuitje
Emmy Rinkema Fardau
Lydia Attema Linda
Süela Dijkstra Getjyl
Lianne de Jong Jerica
Grietine v/d Plaats Boy
Annebaukje Haima Heidi
Anne lotte van Marrum Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:30 uur)

Ylse Dijkstra Snuitje
Suzanne Zijlstra Margriet
Manoek van Schepen ?
Marjolein Veenstra Getjyl
Jacelyn Kuijper Jerica
Jeldau de Boer Snuitje
Hilda Voolstra Linda
Lianne Timmermans Snuitje
Ilse Brouwer Boy
Justa Atema Snuitje
José de Grijs Linda
Vera de Grijs ?
Nienke Borninkhof Fardau
Robbin Atema Snuitje
Marthe Kocken Marieke
Maaike Hiemstra Linda
Elisa v/d Bosch Snuitje
Esmee Spinhoven Linda
Jennifer Jager Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:30 uur)

Klaske Roskam Rachel
Ineke Hoekstra Hazard
Silke Terpstra Valentino

Klasse B

Menno Ferwerda Valentino
Karen de Roos Winnetou
Jildau Bruggeling Prinses Utopia
John Elling Valentino
Ineke v/d Veen Bergerac
Nynke Papa ?
Lisette de Boer Valentino
Tina v/d Galiën Lady

Klasse L / M

Mariska Westmaas Nandor (L)
René Kuipers Serena (M)
Oscar Brouwer Nobel (M)
Prijsuitreiking!!!