Startlijst springwedstrijd 5 juni 2016

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 5 juni is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €4,00. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:30 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:00 uur)

1. Marije Stapert Muriël
2. Sigrid Wip Gicco
3. Annafroukje Hoeksma Tjerk
4. Noa Hoekstra Jannes
5. Anna van der Veen Gicco
6. Amarens v/d Weerdt Bergerac
7. Danisha Hemstra Jannes
8. Nor Reijers Tosca
9. Amy Tuit Gicco
10. Sandra Wijbenga Jannes
11. Maayke Dirksen Gicco
12. Yanna Talma Jannes
13. Sylvia Onderstijn Gicco
14. Tara Talsma Muriël
15. Grietine v/d Plaats Tosca
16. Anniek v/d Horst Siska
17. Nuria Bakker Gicco

Klasse M (start aansluitend)

1. Annemarthe Bouwstra Tosca
2. Cecile del Grosso Bergerac
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend - ± 14:00 uur)

1. Sanne Kielstra Whoopie
2. Karin Andringa Moonlight
3. Lisanne Boersma Jannes
4. Félienne Kuiken Muriël
5. Siebrich Osinga Famke
6. Esmee Ertem Jannes
7. Edona Dobritiqi Caroline
8. Anouck Boersma Gicco
9. Elfriede Beimers Jannes
10. Amber Vis Muriël
11. Marlies Wiersma Moonlight
12. Monique Zijlstra Jannes
13. Fenna van Bijnen Famke
14. Kyra Asma Muriël
15. Nynke Wadman Jannes
16. Marjolein Veenstra Moonlight
17. Precilla Ennik Margriet
18. Daisy Dijkstra Jannes
19. Sophia Dusselaar Caroline
20. Ylva Postma Famke
21. Marieke Duyster Jannes
22. Hedwig Bakker Margriet
23. Maike Voolstra Gicco
24. Mare Brandenburgh Famke
25. Janna Plat Margriet
26. Desiree Zijlstra Jannes
27. Doutzen Kleiterp Muriël
28. Hilda Voolstra Caroline
29. Anneke Lep Muriël
30. Gerrianne Posthumus Jannes
31. Eliza Timmer Bergerac
32. Shannon Lamsma Roxy
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend - ± 15:45 uur)

1. Roos van Redmundt Famke
2. Sophie Sjoerdsma Margriet
3. Malissa Verbeek  
4. Klaas Willem v/d Wal Snuitje
5. Mirthe Wijnandts Famke
6. Dian Papa Totilas
7. Emma Kroeze Margriet
8. Yfke Wadman Macho
9. Hinte de Graaf Snuitje
10. Annehilde Hovenga Chessin
11. Eva Los Muriël
12. Tessa Siersema Margriet
13. Eowyn v/d Kooi Famke
14. Michelle de Ruiter Totilas
15. Ylana v/d Hoek Snuitje
16. Annemart Ferwerda Sabina
17. Janny Haijma Forever
18. Merrith Bouma Margriet
19. Fenna Stavleu Muriël
20. Vera van Asperen Snuitje
21. Ismay de Wit Famke
22. Tjeska Bijlsma Muriël
23. Tycho Looijenga Snuitje
24. Maartje v/d Wal Margriet
25. Bente Reitsma Famke
26. Aeryn v/d Aker Forever
27. Femke Duyster Roxy
28. Benthe Zoodsma Margriet
29. Iris Jellesma Famke
30. Sanne Buyse Margriet
31. Milan Kuiper Gicco
32. Maud de Jong Famke
33. Denise de Vries Amazing
34. Ilse Bootsma Margriet
35. Stef Bilderbeek Goldy
36. Ninthe Polstra Famke
37. Mare Toering Snuitje
38. Nora Fennema Macho
39. Emma Fennema Margriet
40. Isa Feitsma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start aansluitend - ± 17:45 uur)

1. Stacy de Vries Amazing
2. Marije Oostenrijk Whoopi
3. Anouk Tijtsma Macho
4. Amarens v/d Valk Forever
5. Isis Bilderbeek Binky
6. Nynke Zondervan Snuitje
7. Sanne v/d Woude Margriet
8. Myrthe Bosma Forever
9. Jelke Bakker Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse M/Z (start om 19:30 uur)

1. Steven v/d Leck Bravour
2. Julia Vos (Z) Esther

Klasse L (start aansluitend)

1. Ilja Jellema Orlando
2. Marco Wierda Bravour
3. Lydia Bolding Orlando
4. Valentina van Kleef Rolinda
5. Bianca Bakker Orlando

Klasse B (start aansluitend)

1. Eline Genee Esther
2. Merel Veenstra Bergerac
3. Cindy van Dijk Prinses Utopia
4. Hesther Blom Uharon
5. Anne Meester Rachel
6. Marije Peul Esther
7. Mariska Westmaas First Z
8. Myra v/d Horst Siska
9. Myrthe Mooij Hanna Balia
10. Benjamin Adriaansz Sandro
11. Angela Dijkstra Bergerac
12. Dineke Zondervan Amigo

Klasse BB (start aansluitend)

1. Fenna Vellinga Hadiessa
2. Bob va Bijnen Sandro
3. Petra Gras Bravour
4. Ellen de Vries Uharon
5. Jolanda Kamstra Bergerac
6. Sandra de Vries Rolinda
7. Annette van Dolder Sandro
8. Anneke Roedema Hadiessa
9. Laura v/d Beek Rachel
10. Marijke de Vries Bravour
11. Mascha Terlouw Orlando
Prijsuitreiking!!! (± 21:00 uur)