Startlijst dressuurwedstrijd april 2016

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 17 april en zondag 24 april is bekend.

Op zondag 17 april worden de klassen BB (1e groep), B (1e groep), L1 (1e groep), M1 en M2 bij de pony's verreden en daarna worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 24 april worden de klassen BB (2e groep), B (2e groep), L1 (2e groep) en L2 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 17 april start om 09:30 uur
De paardenwedstrijd op zondag 17 april start om 17:30 uur
De ponywedstrijd op zondag 24 april start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

17 april
Klasse L1 (start om 09:30 uur)

1. Marte Vennema Famke
2. Marije Stapert Totilas
3. Maartje Braaksma Prinses
4. Nynke Wadman Jannes
5. Mellanie v/d Meulen Mayflower
6. Amarens v/d Weerdt Bergeraq
7. Sigrid Wip Muriël
8. Ilse Zondervan Bonnie
9. Maayke Dirksen Forever
10. Eliza Timmer Jannes
11. Tara Talsma Prinses
12. Annafroukje Hoeksma Tjerk
13. Sara Redlinska Jannes
14. Danique Schots Forever
15. Hanna Ekema Nayla
16. Desiree Zijlstra Jannes
17. Precilla Ennik Margriet
18. Philine Hofman Whoopie
19. Ilse Schiphof Muriël
20. Sanne Kielstra Jannes
21. Marieke Duyster Famke
22. Ylva Postma Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend +/- 12:15 uur)

1. Iris Jellesma Forever
2. Femke Duyster Famke
3. Danou Blokker Snuitje
4. Daisy Dijkstra Jannes
5. Yfke Wadman Famke
6. Amy Tuit Bonnie
7. Myrthe de Valk Snuitje
8. Mayke Ruige Famke
9. Lindy Lian de Vries Muriël
10. Félienne Kuiken Forever
11. Janny Haijma Famke
12. Fenna van Bijnen Tosca
13. Denise de Vries Amazing
14. Kyra Asma Forever
15. Ylana v/d Hoek Snuitje
16. Laura Winkel Prinses
17. Boukje v/d Veen Famke
18. Esmee Ertem Tosca
19. Gwen v/d Heide Snuitje
20. Éowyn v/d Kooi Forever
21. Welmoed v/d Wielen Famke
22. Monique Zijlstra Jannes
23. Mirthe Wijnandts Famke
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend +/- 15:00 uur)

1. Benthe Zoodsma Macho
2. Froukje Groeneveld Margriet
3. Marijke Oostenrijk Jerica
4. Sascha van Dam Muriël
5. Myrthe Bosma Macho
6. Hilde Ekema Fleur
7. Mette Vledder Famke
8. Fenna Stavleu Muriël
9. Maartje v/d Wal Margriet
10. Roos van Redmundt Snuitje
11. Jelke Bakker Macho
12. Aïsha Vellinga Margriet
13. Baukje Rinske van Gunst Muriël
14. Sijbrigje v/d Woude Macho
15. Berber Tempel Margriet

Klasse M1/M2 (start aansluitend +/- 16:30 uur)

1. Renate de Boer Jannes
2. Ilja Visser Moonlight
3. Marjolein Veenstra Prinses
4. Fenna Kooistra (M2) Tosca
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

17 april
Klasse L2 (start om 17:30 uur)

1. Ilja Jellema Orlando
2. Elly Penninga Bravour
3. Hedzer Klarenbeek  
4. Jelske Groen Be Fair
5. Angela Dijkstra Bergeraq
6. Jet Velzeboer Rolinda
7. Alex Schootstra Maamke
8. Nanja Willemsen Orlando
9. Kirsten Tolman Bravour
10. Myra v/d Horst Siska

Klasse M1 (start +/- 18:30 uur)

1. Cindy van Dijk Prinses
2. Steven v/d Leck Bravour

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Ali Beimers Uharon
2. Carmen Bokma Rolinda
3. Julia Vos Esther
4. Fenna Vellinga Uharon

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Benjamin Adriaansz Sandro
2. Sadyah Rosema Rolinda
3. Myrthe Mooij Hanna Balia
4. Mascha Terlouw Uharon
5. Mariska Westmaas First Z
6. Anne Meester Rachel
7. Bernadette Wijbenga Sandro
8. Froukje Teitsma Brecht
9. Masha Ahmetasevic Fatima

Klasse B (start aansluitend)

1. Laura v/d Beek Uharon
2. Sandra de Vries Orlando
3. Hesther Blom Uharon
4. Annetta van Dolder Rolinda
5. Laura Bakker Hadissa
6. Ellen de Vries Uharon
7. Marijke de Vries Rolinda

Klasse BB (start aansluitend)

1. Bob van Bijnen Bravour
2. Jolanda Kamstra Bergeraq

Pony's:

24 april
Klasse L1 (start om 10:00 uur)

1. Maike Voolstra Giccoh
2. Noa Winands Jannes
3. Edona Dobratiqi Margriet
4. Dian Papa Roxy
5. Nienke Rijsdam Jannes
6. Melissa de Haas Forever
7. Julia de Jong Tosca
8. Anneke Lep Prinses
9. Jaimy Stork Margriet
10. Hilda Voolstra Jannes
11. Janna Plat Snuitje
12. Anna v/d Veen Giccoh
13. Silke de Vries Caroline
14. Eline Vennema Forever
15. Myrthe de Vries Prinses
16. Amber Theuns Roxy
17. Sylvia Onderstijn Giccoh
18. Noa Hoekstra Jannes
19. Doutzen Kleiterp Famke
20. Hedwig Bakker Prinses
21. Karin Andringa Moonlight
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend +/- 12:45 uur)

1. Shaya de Moor Forever
2. Joanne Hoeksma Muriël
3. Nora Fennema Macho
4. Oniek Huizinga Famke
5. Ilse Bootsma Margriet
6. Jitske Bakker Muriël
7. Marlies Wiersma Moonlight
8. Mare Brandenburgh Famke
9. Levi Veenstra Jannes
10. Danisha Hemstra Forever
11. Emma Pijlman Famke
12. Elfriede Beimers Muriël
13. Siebrich Osinga Whoopie
14. Sophie Sjoerdsma Famke
15. Lisanne Boersma Jannes
16. Lineke Jensma Muriël
17. Emma Fennema Famke
18. Cayenne Gossen Jannes
19. Anouck Boersma Caroline
20. Ninthe Polstra Famke
21. Eva Los Muriël
22. Anna-Hilde Hovenga Famke
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start aansluitend +/- 15:30 uur)

1. Annika Korpershoek Bergeraq
2. Sanne de Jager Tosca
3. Caitlin Rauwerda Giccoh
4. Nikita Sinnema Muriël
5. Anniek v/d Horst Siska
6. Sandra Wijbenga Giccoh
7. Grietine v/d Plaats Tosca
8. Annemart Ferwerda Sabina
9. Myrthe Ligthart Jannes
10. Malissa Verbeek Carolina
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend +/- 16:45 uur)

1. Emma Kroeze Margriet
2. Flore Polstra Forever
3. Vera van Asperen Snuitje
4. Tessa Siersema Jerica
5. Bente Reitsma Famke
6. Anna Mirthe Huizenga Margriet
7. Sanne v/d Woude Snuitje
8. Bea Visser Famke
9. Merrith Bouma Margriet
10. Tycho Looijenga Snuitje
11. Jesse Jan Anjema Famke
12. Ismay de Wit Margriet
13. Amarens v/d Valk Snuitje
14. Sanne Buijse Margriet
15. Hinte de Graaf Snuitje
Prijsuitreiking!!!