Startlijst springwedstrijd 6 maart 2016

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 6 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Let op: Omdat een aantal pony's onevenredig vaak moeten meedoen, zullen er in overleg met de instructie nog een aantal wijzigingen gedaan worden in de toewijzing van de pony's. Houdt de lijst daarom goed in de gaten.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:30 uur

Pony's:

Klasse M (start om 13:00 uur)

1. Fenna Kooistra Tosca
2. Cecile del Grosso Bergerac
3. Annemarthe Bouwstra Tosca

Klasse L (start aansluitend)

1. Andrea Schiks Jannes
2. Anniek v/d Horst Siska
3. Sylvia Onderstijn Giccoh
4. Kris Torensma Jannes
5. Amarens v/d Weerdt Bergerac
6. Bente Palma Jannes
7. Nuria Bakker Giccoh
8. Berber Swart Whoopy
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend - ± 14:00 uur)

1. Ilse Zondervan Caroline
2. Janna Plat Margriet
3. Anouck Boersma Giccoh
4. Noa Hoekstra Jannes
5. Anne Froukje Hoeksma Caroline
6. Ylva Postma Tosca
7. Eliza Timmer Jannes
8. Esmee Stroosma Muriël
9. Sophia Dusselaar Whoopy
10. Esmee Ertem Jannes
11. Edona Dobratigi Margriet
12. Marlies Wiersma Moonlight
13. Amy Tuit Roxy
14. Hedwig Bakker Margriet
15. Oniek Huizinga Jannes
16. Doutzen Kleiterp Famke
17. Precilla Ennik Whoopy
18. Marte Vennema Famke
19. Sigrid Wip Giccoh
20. Grietine v/d Plaats Moonlight
21. Femke Duijster Famke
22. Sanne Kielstra Whoopy
23. Amber Vis Muriël
24. Daisy Dijkstra Jannes
25. Maike Voolstra Giccoh
26. Tara Talsma Prinses
27. Nicole Schievink Tosca
28. Sandra Wybenga Giccoh
29. Yanna Talma Jannes
30. Anna v/d Veen Giccoh
31. Sjoke Andela Moonlight
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend - ± 15:45 uur)

1. Levi Veenstra Famke
2. Aeryn van den Aker Margriet
3. Fenna van Bijnen Roxy
4. Dian Papa Forever
5. Cayenne Goossen Jannes
6. Tycho Looijenga Snuitje
7. Ninthe Polstra Famke
8. Anna Berber Renzema Macho
9. Shaya de Moor Forever
10. Malissa Verbeek Caroline
11. Kyra Asma Snuitje
12. Denise de Vries Amazing
13. Jesse Jan Anjema Famke
14. Monique Zijlstra Jannes
15. Ilse Bootsma Margriet
16. Baukje Rinske van Gunst Muriël
17. Yfke Wadman Famke
18. Fenna Stavleu Muriël
19. Shannon Antonisse Jannes
20. Anne Hilde Hovinga Chessin
21. Feliene Kuiken Snuitje
22. Danisha Hemstra Moonlight
23. Emma Fennema Famke
24. Jitske Bakker Margriet
25. Elfriede Beimers Roxy
26. Tjeska Bijlsma Muriël
27. Annemart Ferwerda Sabina
28. Eowyn van der Kooi Famke
29. Nora Fennema Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start aansluitend - ± 17:30 uur)

1. Mare Toering Snuitje
2. Sanne Buijse Macho
3. Maartje van der Wal Margriet
4. Berber Tempel Muriël
5. Bea Visser Snuitje
6. Emma Kroeze Margriet
7. Jelke Bakker Forever
8. Myrthe Wijnandts Snuitje
9. Anna Mirthe Huizenga Famke
10. Roos van Redmundt Snuitje
11. Klaas Willem van der Wal Margriet
12. Bente Reitsma Famke
13. Froukje Groeneveld Margriet
14. Hinte de Graaf Famke
15. Flore Polstra Snuitje
16. Vera van Asperen Margriet
17. Sanne van der Woude Snuitje
18. Merrith Bouma Margriet
19. Sascha van Dam Whoopy
20. Tessa Siersema Macho
21. Benthe Zoodsma Margriet
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse M/Z (start om 19:30 uur)

1. Julia Vos (Z) Esther
2. Steven v/d Leck Bravour

Klasse L (start aansluitend)

1. Femma Haan Orlando
2. Marco Wierda Bravour
3. Femke Schootstra Bergerac
4. Masha Ahmetasevic Uharon
5. Fenna Vellinga Bravour

Klasse B (start aansluitend)

1. Angela Dijkstra Bergerac
2. Cindy van Dijk Orlando
3. Myra v/d Horst Siska
4. Esther Wierda Esther
5. Jet Velzeboer Rolinda
6. Folkert v/d Galiën Orlando
7. Anneke de Vries Bravour
8. Carmen Bokma Rolinda
9. Anne Meester Rachel
10. Mariska Westmaas First Z
11. Anneke Roedema Bravour
12. Sanne Derksen Bergerac
13. Hester Klomp Rolinda
14. Myrthe Mooij ?

Klasse BB (start aansluitend)

1. Laura v/d Beek Rachel
2. Irma Fennema Sandro
Prijsuitreiking!!! (± 20:30 uur)