Startlijst groepsdressuurwedstrijd 24 januari 2016

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 24 januari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 9:30 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse BB (start om 9:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Mare Toering Forever   Yfke Wadman Famke
Roos van Redmundt Famke   Denise de Vries Amazing
Sanne Buijse Muriël   Boukje v/d Veen Muriël
Maartje v/d Wal Jerica   Ilse Bootsma Margriet
Klaas Willem v/d Wal Snuitje   Laura Winkel Prinses
Myrthe Wijnandts Margriet   Gwen v/d Heide Snuitje
Anne Renzema Prinses      
Isa Reitsma Macho      
         
Groep 3     Groep 4  
Eowyn v/d Kooi Famke   Mette Vledder Snuitje
Janny Haijma Macho   Eva Tuit Famke
Lineke Jensma Muriël   Fenna Stavleu Muriël
Welmoed v/d Wielen Snuitje      
Daisy Dijkstra Jannes      
Shannon Antonisse Whoopie      
Isa Lautenbach Margriet      
Anne-Hilde Hovenga        
         
Groep 5
    Groep 6
 
Jelke Bakker Famke   Flore Polstra Snuitje
Anne-Mirthe Huizenga Jerica   Anouk Tijtsma Margriet
Sascha van Dam Whoopie   Amarens v/d Valk Macho
Tesse Siersema Macho   Marije Oosterrijk Jerica
Emma Kroeze Margriet   Myrthe Bosma Famke
Vera van Asperen Snuitje      
Hinte de Graaf Forever      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Aïsha Vellinga Famke   Bea Visser Snuitje
Nynke Born Snuitje   Bente Reitsma Famke
Jesse Jan Anjema Prinses   Berber Tempel Margriet
Froukje Groeneveld Margriet   Benthe Zoodsma Muriël
Tycho Looijenga Macho   Teun Smids Jerica
Isa Fennema Jerica      
         
Groep 9        
Mirjam Nieuwhof Snuitje      
Sterre Miedema Margriet      
Elles Hielkema Macho      
Aletta v/d Bosch Whoopie      
Mare Brandenburg Famke      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse M (start om ± 11:45 uur)

Groep 1     Groep 2  
Tessa van Dijk Tosca   Ilse Zondervan Prinses
Fenna Kooistra Margriet   Sanne de Jager Gicco
Ilja Visser Moonlight   Myrthe Lightman Jannes
Miriam Overman Jira   Mellanie v/d Meulen Roxy
         
Groep 3        
Lisa Jensma        
Marjolein Veenstra Gicco      
Marrit Venema Totilas      
Merel Veenstra Moonlight      
Renate de Boer Tosca      
Anika Korpershoek Jannes      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 12:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Ninthe Polstra Jerica   Sophia Dusselaar Forever
Femke Duyster Prinses   Selma v/d Meulen Famke
Nina Los Whoopie   Kyra Asma Snuitje
Emma Fennema Snuitje   Myrthe Dijckhoff Jannes
Fenna van Bijnen Roxy   Monique Zijlstra Jerica
Nora Fennema Macho      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Femke Botma Whoopie   Danisha Hemstra Tosca
Rianne Osinga Muriël   Desiree Zijlstra Jannes
Philine Hofman Margriet   Joanne Hoeksma Whoopie
Tjeska Bijlsma Famke   Jitske Bakker Margriet
Hannah Osinga Jerica      
Siebrich Osinga Forever      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Iris Jellemsa Forever   Michelle de Ruiter Tosca
Esma Kooistra Jannes   Amber Vis Muriël
Cayenna Gossen Whoopie   Anna v/d Veen Gicco
Emma Pijlman Jerica   Marlies Wiersma Moonlight
Aeryn v/d Aker Margriet   Oniek Huizinga Famke
Levi Veenstra Famke      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Lindy Lian de Vries Snuitje   Feline Wiersma Margriet
Mieke Wierda Muriël   Bente Palma Forever
Myrthe de Valk Macho   Maartje Braaksma Prinses
Mayke Ruige Famke   Sanne Kielstra Whoopie
Shaya de Moor     Noa Hoekstra Jerica
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse L (start om ± 14:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Nuria Bakker Gicco   Grietine v/d Plaats Tosca
Ilse Schiphof Margriet   Naomi Bergstra Whoopie
Anneke Lep Muriël   Nathalie Muller Roxy
Ylva Postma Jannes   Silke de Vries Jannes
Karin Andringa Moonlight      
Berber Swart Tosca      
Fenna van Dijk Forever      
Esmee Stroosma Whoopie      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Kris Torensma Tosca   Maike Voolstra Gicco
Melssa de Haas Forver   Hilda Voolstra Tosca
Marieke Duyster Famke   Tara Talsma Prinses
Maite Stienstra Muriël   Lisanne Boersma Jannes
Oliwia Szulinska Gicco   Anouck Boersma Muriël
Sara Redlinska Jannes   Anne Froukje Hoeksma Famke
         
Groep 5
    Groep 6
 
Lieke Sinnema Roxy   Britt Wierda Forever
Amarens v/d Weerdt Bergeraq   Nicole Heiligers Muriël
Sophie de Krijf Moonlight   Julia de Jong Tosca
Nicole Schievink Jannes   Fleur Uithof Jannes
Sandra Wijbenga Gicco   Anthe Marije Stapensea Moonlight
Elfriede Beimers Muriël      
Jildou Zwiers Tosca      
         
Groep 7
    Groep 8  
Cecile del Grosso Tosca   Amira Wolf Tosca
Anne-Marthe Bouwstra     Precilla Ennik Forever
Dian Papa Forever   Eliza Timmer Jannes
Sylvia Onderstijn Gicco   Hedwig Bakker Prinses
Marije Stapert Totilas   Doutzen Kleiterp Famke
Isamare v/d Pal Jannes   Jaimy Stork Jerica
Rozemarieke Draisma Muriël      
         
Groep 9     Groep 10  
Malissa Verbeek Margriet   Nynke Wadman Famke
Amber Theuns Jannes   Shannon Lamsma Jerica
Annemart Ferwerda Sabina   Eline Vennema Roxy
Amy Tuit Forever   Anika Torensma Jannes
Edona Dobratiqi Jerica   Sigird Wip Gicco
Esmee Ertem Tosca   Maayke Dirksen Forever
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 18:00 uur)

Groep 1
       
Marga Vis        
Ellen de Vries        
Jolanda Kampstra        
Marijke de Vries        
Sandra de Vries        
Annette van Dolder        

Klasse L

Groep 1
    Groep 2
 
Femke Schootstra Maamke   Jip Menses Sandro
Femma Haan Orlando   Marije Peul Esther
Margriet Kloostra Sandro   Hesther Blom Rolinda
Laura van Beek        
Laura Bakker Zamoza      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Hedzer Klarenbeek     Froukje Teitsma  
Mascha Terlouw     Nynke Schootstra Maamke
Lydia Venema     Antje Poppinga Rachel
Angela Dijkstra     Bernadette Wijbenga  
         
Groep 5     Groep 6  
Sanne Advocaat Esther   Anneke de Vries Bravour
Masha Ahmetasevic Bravour   Elly Penninga  
Froukje Vroom     Sadyah Rosema  
      Irma Fennema Sandro
      Nynke Buwalda Alivia
      Tietie Vroom  

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Alex Schootstra Maamke   Tina v/d Galiën Coaching April
Cindy van Dijk Orlando   Sanne v/d Meer Bravour
Samantha Kuipers Sandro   Mariska Westmaas First Z
Suzanne Verbij Esther   Folkert v/d Galiën Orlando
Gerard Jorna Rachel   Oscar Brouwer Arrow
      Julia Vos Esther
         
Groep 3     Groep 4  
Ali Beimers Sandro   Margriet de Vries Bravour
Ineke de Groot Bergeraq   Jet Velzeboer Rolinda
Geertje Hoogland Rachel   Jildau de Wit Orlando
      Ben Adriaansz Rachel
      Ilja Jellema Sandro
      Jildau Renders Bergeraq
      Fenna Vellinga Prinses Utopia
         
Groep 5     Groep 6  
Esther Wierda Sandro   Bianca Bakker Orlando
Marco Wierda Bravour   Carmen Bokma Rolinda
Anna Olteanu Rolinda   Oscar Brouwer Arrow
Christina Antonescu Esther   Myrthe Mooij Bravour
Isanne ten Have Orlando      
Kirsten Ritsema Bergeraq      
         
Prijsuitreiking!!!