Startlijst springwedstrijd 13 december 2015

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 13 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:00 uur)

1. Sylvia Onderstijn Gicco
2. Malissa Verbeek Margriet
3. Julia de Jong Tosca
4. Bente Palma Jannes
5. Naomi Bergstra Whoopie
6. Grietine v/d Plaats Tosca
7. Dian Papa Famke
8. Ilse Hogenberg Whoopie
9. Tara Talsma Jannes
10. Nathalie Muller Muriël
11. Anna Froukje Hoeksma Famke
12. Noor Reijers Tosca
13. Kris Torensma Jannes
14. Nikita Sinnema Margriet
15. Caitlin Rauwerda Whoopie
16. Jildou Zwiers Tosca
17. Annika Korpershoek Bergerac
18. Nuria Bakker Gicco
19. Marjolein Veenstra Prinses

Klasse M (start aansluitend)

1. Brigitte Balt Tosca
2. Anniek v/d Horst Siska
3. Cecile del Grosso Bergeraq
4. Anne Marthe Bouwstra Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 14:15 uur)

1. Marije Stapert Roxy
2. Amber Theuns Gicco
3. Esmee Stroosma Jannes
4. Merel Veenstra Moonlight
5. Noa Hoekstra Whoopie
6. Marte Vennema Famke
7. Allard de Vries Gicco
8. Anneke Lep Muriël
9. Eliza Timmer Jannes
10. Berber Swart Whoopie
11. Hedwig Bakker Margriet
12. Fenna van Bijnen Snuitje
13. Anna v/d Veen Gicco
14. Amber Vis Muriël
15. Nina Los Jannes
16. Marieke Duyster Whoopie
17. Femke Duyster Famke
18. Maike Voolstra Gicco
19. Precilla Ennik Whoopie
20. Yanna Talma Jannes
21. Nora Fennema Snuitje
22. Janna Plat Margriet
23. Amy Tuit Roxy
24. Ylva Postma Tosca
25. Maite Stienstra Famke
26. Emma Fennema Famke
27. Sigrid Wip May Flower
28. Myrthe Dijckhoff Jannes
29. Sandra Wijbenga Gicco
30. Doutzen Kleiterp Famke
31. Sanne Kielstra Whoopie
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:45 uur)

1. Iris Jellesma Famke
2. Ninthe Polstra Snuitje
3. Ilse Bootsma Margriet
4. Mellanie v/d Meulen May Flower
5. Fenna Stavleu Muriël
6. Danisha Hemstra Famke
7. Maud de Jong Snuitje
8. Denise de Vries Amazing
9. Oniek Huizinga Jannes
10. Jitske Bakker Margriet
11. Mare Brandenburgh Famke
12. Kyra Asma Snuitje
13. Annemart Ferwerda Sabina
14. Éowyn v/d Kooi Famke
15. Monique Zijlstra Margriet
16. Mette Vledder Macho
17. Baukje Rinske van Gunst Muriël
18. Edona Dobratiq Margriet
19. Esmee Ertem Jannes
20. Esmée Visser Muriël
21. Aeryn v/d Aker Margriet
22. Levi Veenstra Famke
23. Félienne Kuiken Snuitje
24. Eva Tuit Prinses
25. Daisy Dijkstra Jannes
26. Yfke Wadman Famke
27. Tycho Looijenga Snuitje
28. Shannon Antonisse Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:15 uur)

1. Sanne v/d Woude Margriet
2. Flore Polstra Snuitje
3. Janny Haijma Forever
4. Jesse Jan Anjema Margriet
5. Sanne Buijse Macho
6. Bente Reitsma Snuitje
7. Berber Tempel Margriet
8. Roos van Redmundt Famke
9. Anna Hilde Hovenga [Eigen]
10. Froukje Groeneveld Margriet
11. Merrith Bouma Snuitje
12. Bea Visser Forever
13. Mare Toering Famke
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse L/M (start om 19:00 uur)

1. Julia Vos (M) Esther
2. Steven v/d Leck Bravour
3. Tina v/d Galiën Coaching April
4. Myra v/d Horst Siska
5. Laura Bakker Orlando
6. Marco Wierda Bravour
7. Femke Schootstra Bergeraq
8. Myrthe  Mooij Contessa
9. Masha Ahmetasevic Rolinda
10. Fenna Vellinga Bravour

Klasse BB/B (start aansluitend)

1. Ilja Jellema Orlando
2. Marije Peul Esther
3. Laura v/d Beek Rachel
4. Mascha Terlouw Orlando
5. Carmen Bokma Rolinda
6. Eline Genée Jannes
7. Anneke Roedema Bravour
8. Mariska Westmaas First Z
9. Anne Meester Rachel
10. Hester Blom Orlando
11. Angela Dijkstra Bergeraq
12. Irma Fennema (BB) Sandro
Prijsuitreiking!!!