Startlijst dressuurwedstrijd oktober/november 2015 (UPDATE)

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 25 oktober en zondag 1 november is bekend.

Op zondag 25 oktober worden de klassen B (1e groep) en L1 (1e groep) bij de pony's verreden en daarna worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 1 november worden de klassen BB, B (2e groep), L1 (2e groep), L2 en M1 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

LET OP: In het belang van de pony's zijn een aantal deelnemers op 1 november nog op een andere pony ingedeeld om te voorkomen dat enkele pony's overbelast worden.

De ponywedstrijd op zondag 25 oktober start om 09:30 uur
De paardenwedstrijd op zondag 25 oktober start om 16:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 1 november start om 10:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

25 oktober
Klasse L1 (start om 09:30 uur)

1. Eliza Timmer Prinses
2. Nicole Schievink Jannes
3. Mellanie v/d Meulen Mayflower
4. Jelien Timmermans Fortever
5. Nienke Rijsdam Jannes
6. Danique Schots Prinses
7. Bente Palma Forever
8. Hinke Hellema Gicco
9. Hilda Voolstra Jannes
10. Karin Andringa Forever
11. Sandra Wijbenga Jannes
12. Noa Winands Jerica
13. Shannon Lamsma  
14. Esmee Stroosma Jannes
15. Hedwig Bakker Prinses
16. Nathalie Muller Roxy
17. Anne Marthe Bouwstra [Nieuwe]
18. Nynke Wadman Famke
19. Grietine v/d Plaats Tosca
20. Yanna Talma Jannes
21. Tara Talsma Prinses
22. Ilse Zondervan Bonnie
23. Kris Torensma Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend +/- 12:30 uur)

1. Philine Hofman Muriël
2. Sigrid Wip  
3. Emma Fennema Famke
4. Danou Blokker Snuitje
5. Levi Veenstra Famke
6. Felienne Kuiken Forever
7. Welmoed v/d Wielen Margriet
8. Janna Plat Famke
9. Esmee Ertem Jerica
10. Fenna van Bijnen Margriet
11. Tjeska Bijlsma Famke
12. Marlies Wiersma Moonlight
13. Eowyn v/d Kooi Forever
14. Maud Booij Muriël
15. Daisy Dijkstra Prinses
16. Nora Fennema Snuitje
17. Desiree Zijlstra Jerica
18. Mariëlle Valk Snuitje
19. Danisha Hemstra Famke
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

25 oktober
Klasse B (start om 16:00 uur)

1. Bernadette Wijbenga Sandro
2. Mariska Westmaas First Z
3. Laura v/d Beek Uharon
4. Tietie Vroom Rachel
5. Irma Fennema Orlando
6. Anneke Roedema Bravour
7. Marijke de Vries Rolinda
8. Ellen de Vries Rachel
9. Sandra de Vries Uharon

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Erika Wesselius Esther
2. Anne Meester Rachel
3. Dineke Zondervan Amigo
4. Kirsten Tolman Bravour
5. Mascha Terlouw Sandro
6. Sadyah Rosema Esther
7. Jelske Groen Be Fair
8. Angela Dijkstra Orlando

Klasse L2 (start aansluitend +/- 18:00 uur)

1. Samantha Kuipers Sandro
2. Jet Velzeboer Esther
3. Nanja Willemsen Orlando
4. Alex Schootstra Sandro
5. Masha Ahmetasevic Bravour
6. Myra v/d Horst Siska
7. Ilja Jellema Sandro
8. Jildau de Wit Orlando
9. Jildau Renders Rolinda
10. Ben Adriaansz Sandro

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Laura Bakker Bravour
2. Cindy van Dijk Orlando
3. Steven v/d Leck Bravour

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Tina v/d Galiën Coaching April
2. Julia Vos Esther
3. Fenna Vellinga Uharon
4. Carmen Bokma Rolinda

Pony's:

1 november
Klasse L1 (start om 10:00 uur)

1. Èlfriede Beimers Jannes
2. Oliwia Szulinska Tosca
3. Marjolein Veenstra [Nieuwe]
4. Eline Vennema Jannes
5. Ylva Postma Tosca
6. Doutzen Kleiterp Margriet
7. Fenna van Dijk Moonlight
8. Anika Torensma Jannes
9. Marte Vennema Jerica
10. Hanna Ekema Nayla
11. Fleur Uithof Flame
12. Amber Theuns Jannes
13. Anna v/d Veen Forever
14. Myrthe de Vries Prinses
15. Jildou Zwiers Gicco
16. Marieke Duyster Jerica
17. Anna Froukje Hoeksma Forever
18. Marije Stapert [Nieuwe]
19. Ilse Schiphof Margriet
20. Sara Redlinska Jannes
21. Precilla Ennik Jerica
22. Caitlin Rauwerda Prinses
23. Tessa van Dijk Jira
24. Melissa de Haas Forever
25. Sjoke Andela Moonlight
26. Nikita Sinnema Muriël
27. Anneke Lep Muriël
28. Dian Papa ?
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aansluitend +/- 13:00 uur)

1. Lisanne Boersma Jannes
2. Hannah Osinga Jerica
3. Nina Los Jannes
4. Ninthe Polstra Snuitje
5. Shannon Antonisse Jerica
6. Anouck Boersma Forever
7. Isa Lautenbach Margriet
8. Hilde Ekema Muriël
9. Lineke Jensma Macho
10. Kyra Asma Margriet
11. Iris Jellesma Jerica
12. Maartje Braaksma Jannes
13. Maayke Dirksen Forever
14. Siebrich Osinga Forever
15. Mare Brandenburgh Gicco
16. Lindy Lian de Vries Rebecca
17. Ilse Bootsma Margriet
18. Sophia Dusselaar Forever
19. Sanne Kielstra Jannes
20. Edona Dobratigi Jerica
21. Myrthe Dijckhoff Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend +/- 15:30 uur)

1. Elles Hielkema Macho
2. Denise de Vries Amazing
3. Janny Haijma Margriet
4. Roos van Redmundt Snuitje
5. Mare Toering Margriet
6. Yfke Wadman Snuitje
7. Aïsha Vellinga Famke
8. Berber Tempel Margriet
9. Bente Reitsma Muriël
10. Mayke Ruige Famke
11. Isa Fennema Snuitje
12. Boukje v/d Veen Muriel
13. Baukje van Gunst Macho
14. Fenna Stavleu Margriet
15. Laura Winkel Prinses
16. Teun Smids Jerica
17. Bea Visser Macho
18. Joanne Hoeksma Muriël
19. Mirjam Nieuwhof Snuitje
20. Maartje v/d Wal Margriet
21. Dilaya Hiemstra Snuitje
22. Gwen v/d Heide Macho
23. Tycho Looijenga Snuitje
24. Jitske Bakker Gicco
25. Froukje Groeneveld Margriet
26. Merrith Bouma Margriet
27. Jesse Jan Anjema Famke
28. Emma Pijlman Snuitje
29. Shaya de Moor Famke
30. Sanne Buijse Macho
31. Benthe Zoodsma Macho
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2/M1 (start aansluitend +/- 18:30 uur)

1. Sanne de Jager Tosca
2. Anniek v/d Horst Siska
3. Esther Dijkstra Jannes
4. Malissa Verbeek Margriet
5. Brigitte Balt (M1) Tosca
Prijsuitreiking!!!