Startlijst springwedstrijd 28 juni 2015

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 28 juni is bekend.

Er is voor deze keer besloten om geen inschrijfgeld te rekenen. Er hoeft dit keer dus niet voor deelname betaald te worden.

Let op, de starttijden van de diverse klassen zijn richttijden. De klassen worden echter aansluitend van elkaar verreden, ook wanneer we iets inlopen op het schema.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:00 uur)

1. Ilse Zondervan Gicco
2. Julia de Jong Tosca
3. Jelien Timmermans Margriet
4. Sylvia Onderstijn Gicco
5. Aniek v/d Horst Siska
6. Anne Marthe Bouwstra Jannes
7. Anna Froukje Hoeksma Famke
8. Ilse Hogenberg Margriet
9. Ilse Kamminga Miriam
10. Grietine v/d Plaats Whoopie
11. Mellanie v/d Meulen Gicco
12. Hanna Ekema Margriet
13. Brigitte Balt Prinses
14. Naomi Bergstra Whoopie
15. Cecile del Grosso Tosca
16. Caitlin Rauwerda Whoopie
17. Nikita Sinnema Margriet
18. Nuria Bakker Gicco
19. Malissa Verbeek Margriet
20. Tara Talsma Jannes
21. Merel Veenstra Tosca

Klasse M/Z (start aansluitend)

1. Iris Dijkmeijer Gicco
2. Sjoke Andela (Z) Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start aanluitend ± 14:15 uur)

1. Ylva Postma Famke
2. Kris Torensma Jannes
3. Sophia Dusselaar Famke
4. Sita Zondervan Famke
5. Danique Schots Prinses
6. Ilsa Heuver Whoopie
7. Nicol Schievink Jannes
8. Amarens v/d Weerdt Bergeraq
9. Tabe Annema Famke
10. Eliza Timmer Margriet
11. Elfriede Beimers Muriël
12. Doutzen Kleiterp Famke
13. Sandra Wijbenga Gicco
14. Marije Stapert Roxy
15. Marte Vennema Famke
16. Marieke Duyster Whoopie
17. Precilla Ennik Margriet
18. Bente Palma Macho
19. Berber Swart Whoopie
20. Hedwig Bakker Famke
21. Danou Blokker Margriet
22. Karin Andringa Muriël
23. Dian Papa Famke
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start aansluitend ± 15:15 uur)

1. Maartje Braaksma Whoopie
2. Oniek Huizinga Prinses
3. Afke W. Brolsma Famke
4. Janna Plat Snuitje
5. Silke de Vries Famke
6. Sanna Kielstra Whoopie
7. Tycho Looijenga Snuitje
8. Danisha Hemstra Jannes
9. Jaimy Stork Margriet
10. Esmee Stroosma Muriël
11. Iris Jellesma Snuitje
12. Denise de Vries Boy
13. Femke Duyster Famke
14. Myrthe Dijkhoff Margriet
15. Kyra Asma Snuitje
16. Maud de Jong Margriet
17. Boukje v/d Veen Muriël
18. Anouk Boersma Famke
19. Éowyn v/d Kooi Snuitje
20. Ilse Bootsma Margriet
21. Levi Veenstra Famke
22. Mayke Ruige Macho
23. Daisy Dijkstra Prinses
24. Lisanne Boersma Jannes

Klasse C (start aansluitend ± 16:15 uur)

1. Esther Toxopeus Snuitje
2. Félienne Kuiken Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse M (start om 18:00 uur)

1. Julia Vos Esther
2. René Bakker Bravour

Klasse L

1. Steven v/d Leck Bravour
2. Bianca Bakker Orlando
3. Myrthe Mooij Esther
4. Laura Bakker Bravour
5. Carmen Bokma Rolinda
6. Nynke Papa Rinieki
7. Sanne v/d Meer Bravour

Klasse B

1. Dineke Zondervan Amigo
2. Myra v/d Horst Siska
3. Masha Terlouw Orlando
4. Eline Genee Rolinda
5. Samantha Kuipers Sandro
6. Jildau de Wit  
7. Femma Haan Esther
8. Masha Ahmetasevic Be Fair
9. Geertje Hoogland Shimmer
10. Anneke Roedema Bravour
11. Anne Meester Uharon
12. Cindy van Dijk Esther
13. Ben Adriaansz Sandro
14. Ilja Jellema Orlando
15. Kayleigh Asma Bergerac
16. Jet Velzeboer  

Klasse BB

1. Mariska Westmaas First Z
Prijsuitreiking!!!