Startlijst dressuurwedstrijd mei 2015

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 10 mei en zondag 17 mei is bekend.

Op zondag 10 mei worden de klassen B (1e groep), L1 (1e groep), L2 en M1 bij de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 17 mei worden de klassen BB, B (2e groep) en L1 (2e groep) voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 10 mei start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 10 mei start om 18:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 17 mei start om 10:00 uur

Extra mededeling
Op zondag 10 mei wordt er ter hoogte van restaurant De Molen een braderie georganiseerd. Hierdoor is de doorgang voor auto's via de reguliere aanrijroute gestremd. U kunt de manege via de in-/uitrit ten westen van de manege gebruiken (zie de groene stip op de kaart). Officieel geldt hier een inrijverbod, maar een beetje burgerlijke ongehoorzaamheid is hier in deze situatie vereist.
Vanuit de richting Stiens is dit een redelijk scherpe bocht; mensen met trailers, houd hier rekening mee!

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

10 mei
Klasse M1 (start om 10:00 uur)

1. Renate de Boer Jannes
2. Marjolein Veenstra Prinses
3. Anniek v/d Horst Jori
4. Sjoke Andela Jannes
5. Brigitte Balt Prinses
6. Merel Veenstra Tosca

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Hanna Ekema Fleur
2. Marlies Wiersma Jannes
3. Marrit Venema Gicco
4. Grietine v/d Plaats Prinses
5. Ilse Zondervan Tosca
6. Marilee de Vries Rebecca
7. Esther Dijkstra Jannes
8. Iris Dijkmeijer Gicco
9. Cecile del Grosso Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 1e groep (start aansluitend)

1. Amira Wolf Jannes
2. Julia de Jong Tosca
3. Amber Theuns Muriël
4. Maike Voolstra Gicco
5. Nienke Rijsdam Jannes
6. Myrthe de Vries Prinses
7. Anika Torensma Muriël
8. Fenna Kooistra Tosca
9. Jannine Wijkhuijs Famke
10. Femke Jansma Prinses
11. Rixt Dotinga Muriël
12. Hilda Voolstra Jannes
13. Esmee Stroosma Margriet
14. Silke de Vries Famke
15. Hinke Hellema Gicco
16. Nathalie Muller Whoopie
17. Jenna Engelman Jannes
18. Marije Stapert Roxy
19. Dian Papa  
20. Ilja Visser Gicco
Prijsuitreiking!!!

Klasse B - 1e groep (start aansluitend)

1. Eliza Timmer Jerica
2. Allard de Vries Margriet
3. Maite Stienstra Famke
4. Nora Fennema Macho
5. Iris Jellesma Snuitje
6. Naomi Bergstra Jannes
7. Sara Redlińska Margriet
8. Lindy Lian de Vries Famke
9. Emma Fennema Snuitje
10. Marieke Duyster Jannes
11. Melissa de Haas Famke
12. Siebrich Osinga Margriet
13. Janna Plat Snuitje
14. Sophia Dusselaar Whoopie
15. Mariëlle de Valk Snuitje
16. Hedwig Bakker Prinses
17. Precilla Ennik Margriet
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

10 mei
Klasse M2 (start om 18:00 uur)

1. Geertje Hoogland Shimmer
2. Laura Bakker Bravour
3. Carmen Bokma Nobel
4. Julia Vos Esther

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Ali Beimers Uharon
2. Cindy van Dijk Esther

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Ilja Jellema Orlando
2. Benjamin Adriaansz Sandro
3. Steven v/d Leck Bravour
4. Jildou Renders Uharon
5. Jildau de Wit Orlando
6. Folkert v/d Galiën Orlando
7. Samantha Kuipers Sandro
8. Carla de Vries Rolinda
9. Jet Velzeboer Uharon
10. Margriet Kloostra Sandro
11. Alex Schootstra Maamke

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Valentina van Kleef Rolinda
2. Hedzer Klarenbeek Esther
3. Femke Schootstra Maamke
4. Anne Meester Uharon
5. Jelske Groen Be Fair
6. Froukje Teitsma Brecht
7. Nynke Schootstra Maamke
8. Myra v/d Horst Siska
9. Rianne Wolf Rachel

Klasse B (start aansluitend)

1. Eline Genee Rolinda

Klasse BB (start aansluitend)

1. Marga Vis  
2. Sandra de Vries Sandro
3. Ellen de Vries  
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

17 mei
Klasse BB (start om 10:00 uur)

1. Aïsha Vellinga Famke
2. Ninthe Polstra Snuitje
3. Tycho Looijenga Jerica
4. Gwen v/d Heide Snuitje
5. Ilse Bootsma Margriet
6. Boukje v/d Veen Macho
7. Emma Pijlman Snuitje
8. Kyra Asma Margiet
9. Denise de Vries Boy
10. Oniek Huizinga Jannes
11. Welmoed v/d Wielen Snuitje
12. Laura Winkel Prinses
13. Myrthe Dijckhoff Margriet
14. Teun Smids Jerica
15. Jesse Jan Anjema Snuitje
16. Danisha Hemstra Macho
17. Hilde Ekema Famke
18. Philine Hofman Margriet
19. Dilaya Hiemstra Jerica
20. Seline Kuiken Macho
21. Yfke Wadman Snuitje
22. Jaimy Stork Margriet
23. Daisy Dijkstra Prinses
24. Mare Brandenburgh Famke
25. Jitske Bakker Jerica
26. Myrthe de Valk Snuitje
27. Maud Booij Muriël
28. Elles Hielkema Snuitje
29. Éowyn v/d Kooi Margriet
30. Desiree Zijlstra  
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 2e groep (start aansluitend)

1. Malissa Verbeek Margriet
2. Sandra Wijbenga Jannes
3. Anna v/d Veen Gicco
4. Amber Vis Tosca
5. Michelle de Ruiter Forever
6. Karin Andringa Muriël
7. Tara Talsma Prinses
8. Jildou Zwiers Gicco
9. Danique Schots Prinses
10. Nynke Wadman Famke
11. Sanne de Jager Tosca
12. Mellanie v/d Meulen Forever
13. Anna Froukje Hoeksma Famke
14. Annika Korpershoek Tosca
15. Nikita Sinnema Muriël
16. Caitlin Rauwerda Prinses
17. Marte Vennema Famke
18. Annemart Ferwerda Sabina
19. Shannon Lamsma Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse B - 2e groep (start aansluitend)

1. Nina Los Famke
2. Fenna van Bijnen Snuitje
3. Aeryn v/d Aker Jerica
4. Ylva Postma Famke
5. Ilse Schiphof Margriet
6. Elfriede Beimers Jerica
7. Maayke Dirksen Famke
8. Anneke Lep Muriël
9. Kris Torensma Jannes
10. Sanne Kielstra Jerica
11. Eline Vennema Famke
12. Oliwia Szulinska Tosca
Prijsuitreiking!!!