Startlijst groepsdressuurwedstrijd 1 februari 2009

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 1 februari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 11:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse BB speciaal (start om 11:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Hiske Vrieling Rachel   Pieter de Vries Rachel
Jan Egbert Haddering Jerica   Suzan v/d Wal Jerica
Mariska Brandsma Getjyl   Klazina Postma Getjyl
Mariët v/d Werf Margriet   Arnolda van Leeuwen Margriet
Bert Westerkamp Fardau      
Prijsuitreiking!!!

Klasse L

Groep 1     Groep 2  
Froukje Feitsma Anika   Marieke Postma Misty
Selina Faber Roel   Niels Goodijk Jerica
Jildau Fokkema Getjyl   Lotteke Bootsma Macho
Sanne Ronner Dyanna   Marieke Goodijk Linda
Richelle van Ijselmuiden Lizzy   Froukje Vroom Fardau
      Hilde Bruinsma Roel
         
Groep 3     Groep 4  
Femke Teyken Snuitje   Amarins de Jong Bergeraq
Danique Planting Getjyl   Sanne Deelstra Jerica
Kaylee Planting Roel   Iris Kort Fardau
Irma Brouwer Fardau   Jet Velzeboer Margriet
Anouk Dijkstra Misty   Julia Vos Faith
Marte de Jager Izmir   Mariska Jacobs Samantha
Yvonne v/d Velde Linda      
         
Groep 5     Groep 6  
Natasja Nicolai Lizzy   Lisl Miedema Getjyl
Judith Smid Roel   Marie Hiemstra Northy Boy
Jildou de Wit Getjyl   Femke Schootstra Jerica
Myrthe Kalsbeek Fardau   Jolien Meyerink Roel
Lydia van Loon Jerica   Ilja Jellema Fardau
         
Groep 7     Groep 8  
Melanie Terpstra Getjyl   Ninah Prosje Snuitje
Esmee v/d Vies Fardau   Brith Imholdz Misty
Dyan Wiersma Harry   Thecla Brouwer Jerica
Myrthe Mooij Lizzy   Sam Gall Getjyl
Masha Ahmetasevic Jerica   Meredith Foekema Macho
Elena Antonescu Margriet   Nynke Schootstra Fardau

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Moniek Dijkman Getjyl   Rixt Talsma Getjyl
Mathilde van Dijk Fardau   Nienke v/d Meij Fardau
Yessica Plantinga Mandy   Laura Bakker Roel
Gesina Bijland Irma   Pien Meijerink Jerica
Martine van Dijk Roel   Annemarie Sittrop Macho
Petra Feenstra Misty   Mirthe van Aalst Feath
Judith Stegeman Jerica   Rick Fennema Linda
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 14:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Süela Dijkstra Macho   Jacobien Ferwerda Roel
Judith Snijder Roel   Maryse Brandsma Misty
Tara Boorsma Misty   Sanne Oomen Boy
Aniek Papa Snuitje   Isanne ten Have Getjyl
Emmy Rinkema Boy   Romy Wiersma Harry
Sophie Hoekstra Jerica   Anouk tho Bockholt Linda
Jenny de Vries Getjyl   Jackelyne Kooistra Snuitje
Femma Haan Linda   Valentine van Kleef Macho
         
Groep 3     Groep 4  
Rixt Miedema Snuitje   Esmee Sinderen Snuitje
Sigrid Dijkstra Roel   Jolien Limburg Boy
Lotte van Sinderen Boy   Séanna Duinstra Linda
Jellien Leistra Misty   Ilse Zondervan Misty
Hillegaard de Vries Macho   Marieta Born Macho
Cristina Antonescu Linda   Louise v/d Heide Roel
         
Groep 5     Groep 6  
Tijnke Broekens Roel   Kianne Plantinga Linda
Henrieke Broekens Jerica   Janna Blanksma Macho
Jacob Kranemeyer Misty   Nancy Tilstra Snuitje
Oda Bak Boy   Cynthia Bouwmeester Fardau
Lois Valk Linda   Albetina Byland Jerica
Miriam Overman Snuitje   Jatina Weier Roel
Iris Nyboer Macho   Linda Groeneveld Boy
         
Groep 7     Groep 8  
Fleur Postma Misty   Janne v/d Schaaf Snuitje
Nikita Kuiken Linda   Ilsa de Vries Roel
Lydia Bolding Lizzy   Grietine v/d Plaats Linda
Esther Dijkstra Macho   Renate de Boer Fardau
Anouk Hettinga Boy   Lianne de Jong Misty
Anouk van Kims Roel      

Klasse B

Groep 1     Groep 2  
Odille Dijkstra Jori   Janneke Loonstra Jerica
Margriet Kloostra Roel   Trynke de Vries Fardau
Loes Andringa Misty   Ledina Sybrandy ?
Ben Adriaanz Fardau   Danny Hauwert Cesar
Sanne Mansveld Boy   Eva Boersma Macho
Shlanda Kramer ?   Iris Hermens Roel
Daisy Brand Lizzy   Johanna Machiela ?
         
Groep 3     Groep 4  
Chantal Elling Snuitje   Marianne Stegenga Misty
Anneke Smit Misty   Ylse Dijkstra Misty
Loes Verhoeven Jerica   Else Kooistra Getjyl
Lydia Attema Fardau   Ninke van Blik Roel
Lysanne Pasveer Roel   Silke Palma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse L (start om 18:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Jacqueline Voortman Nobel   Annemiek v/d Meer Margeet
Femke de Boer Foekje   Irene v/d Meer Valentino
Lisette de Boer Valentino   Silke Terpstra Marlon
      Klaske Roskam Rachel
         
Groep 3     Groep 4  
Elly Penninga Margreet   Margriet Berg Margreet
Anneke de Vries Marlon   Joyce Belles Rachel
Hilda Wiersma Rosa   Dinneke Zondervan Marlon
Liesbeth Hogenraad Maaike   Irma Boersma Bergeraq
      Alie Beimers Nynke
      Jolanda Muskee Valentino
         
Groep 5     Groep 6  
Joan Brakke Rachel   Bianca Bakker ?
Nynke Nieuwdam Valentino   René Bakker Valentino
Nanja Willemse Margreet   Elbrecht Fransen Margreet
Antoon Koster Alexandra   Lotte Vriese Marlon
Theda Heys Bergeraq   Katharina Tolsma ?
Chantal Maat ?   Carmen Bokma Rachel
         
Groep 7     Groep 8  
Gea v/d Veer Nienke   Alex Schootstra ?
Yvonne Zorgdrager Margreet   Harry Malda Gaby
Miranda v/d Wetering Valentino   Doutje Sipma ?
Martijn van Herpen Serena   Elsa Visser ?

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Mariska Westmaas Nandor   Ineke v/d Veen Margreet
Marianne Wagenaar Renato   Klasine Rodenhuis Valentino
Oscar Brouwer Nobel   Renée Pieterse ?
Martijn van Herpen Serena      
Martine Huisman Folmer      

Klasse BB

Groep 1  
Wilfred Boorsma Valentino
Marijke Dijkstra Margreet
Esther Kamer Marlon

Klasse B

Groep 1     Groep 2  
Marlene v/d Zwaag Valentino   Fenna Vellinga Marlon
Hanneke Fokkema Margreet   Ilona Douma Margreet
Rebecca Laverman Rachel   Margriet de Vries Rachel
Jildou Bruggeling Prinses   Sandra Marinus Valentino
Prijsuitreiking!!!