Startlijst springwedstrijd 8 maart 2015

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 8 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 12:00 uur
De paarden starten om 19:30 uur

Pony's:

Klasse M (start om 12:00 uur)

1. Esther Wierda Miriam
2. Lianne de Jong Bergeraq
3. Sjoke Andela Miriam

Klasse L (start aansluitend)

1. Anthe Marije Stapensea Jannes
2. Mellanie v/d Meulen Roxy
3. Iris Dijkmeijer Gicco
4. Andrea Schiks Bergeraq
5. Julia de Jong Tosca
6. Grietine v/d Plaats Whoopie
7. Anne Marthe Bouwstra Jannes
8. Brigitte Balt Prinses
9. Ilse Zondervan Tosca
10. Amarens v/d Weerdt Jannes
11. Hanna Ekema Margriet
12. Femma Haan Gicco
13. Bo Roersma Jannes
14. Ilse Kamminga Miriam
15. Jelien Timmermans Margriet
16. Merel Veenstra Tosca
17. Eline Genee Jannes
18. Silke Palma Gicco
19. Dian Papa  
20. Marlies Wiersma Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 13:30 uur)

1. Malissa Verbeek Margriet
2. Amy Tuit Jannes
3. Jannine Wijkhuijs Famke
4. Karin Andringa Prinses
5. Christina Antonescu Fiona
6. Marilee de Vries Rebecca
7. Hinke Hellema Gicco
8. Sandra Wijbenga Jannes
9. Isa Mare v/d Pal Margriet
10. Sophia Dusselaar Whoopie
11. Sita Zondervan Famke
12. Doutzen Kleiterp Prinses
13. Marije Stapert Muriël
14. Marrit Venema Jannes
15. Ilse Hogenberg Margriet
16. Hedwig Bakker Prinses
17. Tabe Annema Famke
18. Amber Theuns Muriël
19. Fenna Kooistra Tosca
20. Naomi Bergstra Margriet
21. Kyra Verbrugge Famke
22. Ilsa Heuver Whoopie
23. Tara Talsma Prinses
24. Lisette Fokkema Margriet
25. Annemart Ferwerda Dei-Jenne
26. Nicole Schievink Jannes
27. Yanna Talma Whoopie
28. Ellis Talma Snuitje
29. Sylvia Onderstijn Gicco
30. Anniek v/d Horst Siska
31. Nathalie Muller Whoopie
32. Anna Froukje Hoeksma Famke
33. Nuria Bakker Gicco
34. Kris Torensma Jannes
35. Allard de Vries Prinses
36. Amber Vis Famke
37. Kirsten v/d Bij Margriet
38. Anna v/d Veen Jannes
39. Myrthe de Vries Prinses
40. Maike Voolstra Gicco
41. Bente Palma Prinses
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:30 uur)

1. Myrthe de Valk Snuitje
2. Iris Jellesma Boy
3. Lindy Lian de Vries Famke
4. Nina Los Snuitje
5. Isa Fennema Boy
6. Sara Redlińska Margriet
7. Precilla Ennik Famke
8. Nora Fennema Snuitje
9. Mayke Ruige Macho
10. Maartje Braaksma Whoopie
11. Kyra Asma Boy
12. Mariëlle Valk Snuitje
13. Hilde Ekema Famke
14. Danou Blokker Muriël
15. Hannah Osinga Snuitje
16. Eliza Timmer Margriet
17. Marte Vennema Famke
18. Sanne Kielstra Whoopie
19. Emma Fennema Snuitje
20. Michelle de Ruiter Forever
21. Maayke Dirksen Famke
22. Oliwia Szulińska Tosca
23. Fenna van Bijnen Snuitje
24. Elfriede Beimers Muriël
25. Levi Veenstra Famke
26. Selma v/d Meulen Margriet
27. Janna Plat Snuitje
28. Ylva Postma Famke
29. Femke Duyster Boy
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:00 uur)

1. Quintie de Boer Margriet
2. Welmoed v/d Wielen Snuitje
3. Oniek Huizinga Famke
4. Tjeska Bijlsma Snuitje
5. Philine Hofman Margriet
6. Ilse Bootsma Snuitje
7. Denise de Vries Boy
8. Lineke Jensma Snuitje
9. Myrthe Dijckhoff Muriël
10. Eva Tuit Snuitje
11. Daisy Dijkstra Prinses
12. Mette Vledder Snuitje
13. Jaimy Stork Margriet
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse M (start om 19:30 uur)

1. Julia Vos Esther
2. Mariska Westmaas Nandor

Klasse L

1. René Bakker Bravour
2. Ben Adriaansz Sandro
3. Steven v/d Leck Bravour
4. Bianca Bakker Esther
5. Myrthe Mooij Bravour
6. Nynke Papa Rinieki
7. Laura Bakker Bravour
8. Carmen Bokma Rolinda

Klasse B

1. Jildou de Wit Orlando
2. Valentina van Kleef Rolinda
3. Mascha Terlouw Sandro
4. Sanne v/d Meer Bravour
5. Jet Velzeboer Rolinda
6. Folkert v/d Galiën Orlando
7. Marco Wierda Marcus
8. Masha Ahmetasevic Be Fair
9. Anneke Roedema Bravour
10. Kirsten Tolman Orlando
11. Dineke Zondervan Amigo

Klasse BB

1. Radboud Atema Sheetan
2. Geertje Hoogland Shimmer
3. Kayleigh Asma Bergeraq
4. Myra v/d Horst Siska
5. Alina Kahl Rolinda
Prijsuitreiking!!!