Startlijst groepsdressuurwedstrijd 25 januari 2015

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 25 januari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 9:30 uur
De paarden starten om 17:30 uur

Pony's:

Klasse L (start om 9:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Tabe Anema     Sanne de Jager Jerica
Lisette Fokkema     Isamare v/d Pol Margriet
Lonneke Terpstra     Ilse Zondervan Tosca
      Sita Zondervan Famke
         
Groep 3     Groep 4  
Aniek Papa     Tara Talsma Forever
Dian Papa     Naomi Bergstra Muriël
Marije Stapert     Ylva Postma Margriet
Sylvia Onderstijn     Eline Vennema Prinses
Anna Marthe Bouwstra     Noor Reyers Snuitje
Cecile del Grosso     Berber Swart Jannes
Rozemarieke Draisma     Jildou Zwiers Tosca
         
Groep 5
    Groep 6
 
Silke de Vries Muriël   Hilda Voolstra Tosca
Femma Haan Prinses   Anika Torensma Muriël
Sophie de Kruijf Tosca   Maike Voolstra Prinses
Lieke Sinnema Forever   Marlies Wiersma Jannes
Amarens v/d Weerdt Miriam   Marilee de Vries Rebecca
Ilsa Heuver Whoopie   Hinke Hellema Famke
Nicole Schievink Jannes      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Jannine Wijkhuis Roxy   Ilse Kamminga Miriam
Kyra Verbrugge Whoopie   Ilse Schiphof Margriet
Bo Roersma Miriam   Julia de Jong Tosca
Britt Wierda Forever   Anna Froukje Hoeksma Famke
Nicole Heiligers Famke   Karin Andringa Whoopie
  Princes   Anneke Lep Muriël
         
Groep 9        
Malissa Verbeek Margriet      
Amy Tuit Prinses      
Amber Theuns Muriël      
Annemart Ferwerda Jerica      
Fleur Uithof Famke      
Anthe Marije Stapensea Tosca      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse M (start om ± 12:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Nikita Sinnema Margriet   Mirjam Overman Jira
Iris Adema Famke   Tessa van Dijk Bergerac
Hanna Ekema     Silke Palma Gicco
Jelien Timmermans Muriël   Caroline Aalberts Whoopie
Caitlin Rauwerda Prinses   Nathalie Halma Muriël
Ilse Hogenberg Whoopie   Lise-Marie Tytsma Tosca
Femke Jansma Macho   Grietine v/d Plaats Prinses
Mellanie v/d Meulen Roxy      
         
Groep 3     Groep 4  
Merel Veenstra     Esther Wierda Jerica
Marjolein Veenstra     Christina Antonescu Famke
Marrit Venema     Isanne ten Have Gicco
Renate de Boer     Marco Wierda Jannes
Iris Dijkmeijer     Anna Olteanu Muriël
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 13:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Sophia Dusselaar Prinses   Anna v/d Veen Jannes
Danou Blokker Jerica   Kirsten v/d Bij Margriet
Selma v/d Meulen Mergriet   Michelle de Ruiter Forever
Mariëlle Valk     Amber Vis Famke
Kyra Asma Snuitje   Ellis Talma Prinses
      Yanna Talma Miriam
      Allard de Vries Whoopie
         
Groep 3
    Groep 4
 
Rianne Osinga Margriet   Kris Torensma  
Renske Anema Snuitje   Oliwia Szulinska  
Marije Anema Macho   Maite Stienstra  
Femke Botma Famke   Fenna van Dijk  
Eva van Marrum Prinses   Melissa de Haas  
      Marieke Duyster  
         
Groep 5
    Groep 6
 
Rixt Dotinga Snuitje   Doutzen Kleiterp  
Amy Tuit Boy   Hedwig Bakker  
Bente Palma Macho   Lian Fennema  
Danique Schots Prinses   Nynke Wadman  
Marte Vennema Famke   Janna Plat  
Feline Wiersma Margriet      
         
Groep 7
       
Sandra Wijbenga Jannes      
Nathalie Muller Prinses      
Amira Wolf Muriël      
Precilla Ennink Famke      
Chris Elzinga Snuitje      
Elfriede Beimers Macho      
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Aeryn v/d Aker Margriet   Hilde Ekema Margriet
Iris Jellesma Snuitje   Mayke Ruige Jerica
Emma Pijlman Macho   Lindy Lian de Vries Famke
Maayke Dirksen Famke   Mieke Wierda Muriël
Maartje Braaksma Muriël   Myrthe de Valk Snuitje
Levi Veenstra Boy      
Sanne Kielstra Jerica      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Welmoed v/d Wielen Snuitje   Yfke Wadman Muriël
Myrthe Dijckhoff Whoopie   Laura Winkel Prinses
Lineke Jensma Prinses   Boukje v/d Veen Macho
Oniek Huizinga Muriël   Ilse Bootsma Jerica
Daisy Dijkstra Boy   Denise de Vries Boy
Anna-Claire Dijkstra Macho   Gwen v/d Heide Snuitje
Eowyn v/d Kooi Margriet      
Afke Brolsma        
         
Groep 5
    Groep 6
 
Mette Vledder     Hanna Osinga Jerica
Eva Tuit     Femke Duyster Famke
Quinty de Boer     Siebrich Osinga Margriet
Jaimy Stork     Emma Fennema Boy
      Nora Fennema  
      Fenna van Bijnen  
         
Groep 7
       
Nynke Born Snuitje      
Sara Redlinska Margriet      
Isa Fennema Macho      
Tycho Looijenga Prinses      
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 17:30 uur)

Groep 1
    Groep 2  
Sadyah Rosema Sandro   Sandra de Vries Rachel
Jeltje Kleiterp Rolinda   Ellen de Vries Sandro
Rianne Wolf Rachel   Marga Vis Bergerac
Eline Hospis Uharon      
Susan Postma Orlando      

Klasse L

Groep 1
    Groep 2
 
Alex Schootstra Maamke   Lydia Venema Sandro
Gerard Jorna Rachel   Hedzer Klarenbeek Rachel
Cindy van Dijk     Angela Dijkstra Rolinda
Samantha Kuipers Sandro   Anneke Roedema Orlando
Nynke Papa     Masha Terlouw Uharon
         
Groep 3
    Groep 4
 
Nynke Schootstra Maamke   Sandra v/d Wal Rolinda
Ria Werkman     Britt de Klerk Esther
Jantina Akkerman     Froukje Vroom Bergerac
         
Groep 5     Groep 6  
Laura Bakker     Steven v/d Leck  
Masha Ahmetaševic     Jip Menses  
Trynke de Vries Esther   Marije Peul Sandro
Margriet Kloostra Sandro   Roy Verrijt Orlando
Femke Schootstra Maamke      

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Fenna Vellinga Uharon   Rixt Talsma Esther
Margriet de Vries     Valentina van Kleef Rolinda
Ben Adriaanz     Lydia Bolding Orlando
Ilja Jellema     Sigird Dijkstra Coco
Jet Velzeboer        
Jildau de Wit        
         
Groep 3     Groep 4  
René Bakker Orlando   Geertje Hoogland Shimmer
Oscar Brouwer Arrow   Margriet Berg Orlando
Bianca Bakker     Anne Meester Rachel
Carmen Bokma Rolinda   Ineke de Groot Bergerac
      Jelske Groen Be Fair
      Carla de Vries Rolinda
         
Groep 5     Groep 6  
Folkert v/d Galiën Orlando   Merle Hunink Bravour
Antje Poppinga Uharon   Mariska Westmaas Nandor
Myrthe Mooij     Tina v/d Galiën Coaching April
Dineke Zondervan Amigo   Julia Vos Esther
      Oscar Brouwer Arrow
         
Prijsuitreiking!!!