Startlijst springwedstrijd 14 december 2014

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 14 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:30 uur
De paarden starten om 18:30 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:30 uur)

1. Bo Roersma Miriam
2. Sophie de Kruijf Jannes
3. Brigitte Balt Prinses
4. Amarens v/d Weerdt Miriam
5. Anthe Marije Stapensea Jannes
6. Isa Mare v/d Pal Margriet
7. Esther Wierda Miriam
8. Sjoke Andela Tosca
9. Grietine v/d Plaats Whoopie
Prijsuitreiking!!!

Klasse M/Z (start aansluitend)

1. Anniek v/d Horst Jannes
2. Marco Wierda Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 14:15 uur)

1. Amarens Rodenhuis Famke
2. Sylvia Onderstijn Roxy
3. Cecile del Grosso Tosca
4. Lian Fennema Miriam
5. Hedwig Bakker Prinses
6. Malissa Verbeek Jerica
7. Amber Theuns Muriël
8. Anna Froukje Hoeksma Famke
9. Luna Bree Prinses
10. Nuria Bakker Muriël
11. Hilda Voolstra Tosca
12. Marije Stapert Roxy
13. Anne Marthe Bouwstra Prinses
14. Renske Anema Muriël
15. Jelien Timmermans Margriet
16. Fleur Uithof Flame
17. Julia de Jong Tosca
18. Mellanie v/d Meulen Muriël
19. Marije Anema Prinses
20. Lisette Fokkema Prinses
21. Britt Wierda Tosca
22. Tabe Annema Muriël
23. Rianne Fokkema Prinses
24. Sita Zondervan Famke
25. Robin Atema Sam
26. Ilse Hogenberg Margriet
27. Maike Voolstra Muriël
28. Merel Veenstra Tosca
29. Annemart Ferwerda Dei-Jenne
30. Hanne Ekema Margriet
31. Sandra Wijbenga Whoopie
32. Tara Talsma Roxy
33. Anneke Lep Muriël
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 16:00 uur)

1. Hilde Ekema Margriet
2. Selma v/d Meulen Snuitje
3. Doutzen Kleiterp Prinses
4. Myrthe de Valk Famke
5. Naomi Bergstra Muriël
6. Fanne Jasmijn van Bijnen Snuitje
7. Jurre Boer Whoopie
8. Bente Palma Macho
9. Michelle de Ruiter Roxy
10. Marte Vennema Famke
11. Emma Fennema Snuitje
12. Charlotte Kooren Bearke
13. Eva van Marrum Prinses
14. Kirsten v/d Bij Tosca
15. Anna v/d Veen Jannes
16. Iris Jellesma Snuitje
17. Mayke Ruige Macho
18. Allard de Vries Prinses
19. Amber Vis Famke
20. Mieke Wierda Muriël
21. Kyra Asma Snuitje
22. Ylva Postma Miriam
23. Myrthe de Vries Prinses
24. Amira Wolf Muriël
25. Yanna Talma Whoopie
26. Nora Fennema Snuitje
27. Amy Tuit Famke
28. Femke Duyster Macho
29. Femke Jansma Prinses
30. Maayke Dirksen Snuitje
31. Marrit Vennema Forever
32. Madoes Broere Boy
33. Precilla Ennik Muriël
34. Janna Plat Snuitje
35. Nathalie Muller Whoopie
36. Ellis Talma Muriël
37. Oliwia Szulinska Forever
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:30 uur)

1. Isa Fennema Snuitje
2. Teun Smits Jerica
3. Levi Veenstra Macho
4. Nina Los Snuitje
5. Sara Redlinska Jerica
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse L (start om 18:30 uur)

1. Carmen Bokma Rolinda
2. Julia Vos Esther
3. Laura Bakker Esther
4. Rixt de Boer Amber
5. Femke Schootstra Bergerac
6. Bianca Bakker Orlando
7. Ben Adriaansz Sandro
8. Jildau de Wit Bergerac

Klasse M/Z

1. Tina v/d Galiën Coaching April
2. Mariska Werstmaas Nandor
3. Oscar Brouwer (Z) Arrow

Klasse B

1. Dineke Zondervan Amigo
2. Erika Wesselius Sandro
3. Fenna Vellinga Uharon
4. Masha Ahmetasevic Be Fair
5. Folkert v/d Galiën Orlando
6. Jet Velzeboer Esther

Klasse BB

1. Myra v/d Horst Siska
2. Mascha Terlouw Sandro
3. Kayleigh Asma Bergerac
Prijsuitreiking!!!