Startlijst dressuurwedstrijd oktober / november 2014

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 26 oktober en zondag 2 november is bekend.

Op zondag 26 oktober worden de klassen L1 en B (1e groep) bij de pony's verreden en 's middags en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 2 november worden de klassen BB, B (2e groep) en L2 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 9 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 26 oktober start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 26 oktober start om 17:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 2 november start om 10:00 uur
 

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

26 oktober
Klasse L1 - 1e groep (start om 10:00 uur)

1. Janine Wijkhuijs Famke
2. Marrit Venema Tosca
3. Ilja Visser Gicco
4. Femke Jansma Prinses
5. Anthe Marije Stapensea Jannes
6. Miriam Overman Jiro
7. Shannon Lamsma Boy
8. Sita Zondervan Famke
9. Nienke Rijsdam Jannes
10. Malissa Verbeek Tosca
11. Sjoke Andela Forever
12. Sylvia Onderstijn Muriël
13. Kyra Verbrugge Whoopie
14. Jenna Engelman Jannes
15. Hinke Hellema Gicco
16. Dian Papa Muriël
17. Hilda Voolstra Tosca
18. Silke de Vries Muriël
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 2e groep (start om ± 12:00 uur)

1. Ilse Zondervan Bonnie
2. Noor Reijers Jerica
3. Liv v/d Haring Kimarin
4. Marilee de Vries Rebecca
5. Anne Marthe Bouwstra Tosca
6. Maike Voolstra Muriël
7. Karin Andringa Grace
8. Danique Schots Prinses
9. Marte Vennema Famke
10. Marije Stapert Muriël
11. Isa Mare v/d Pal Tosca
12. Ilse Kamminga Miriam
13. Hanna Ekema Nayla
14. Britt Wierda Tosca
15. Bo Roersma Jannes
16. Amber Theuns Muriël
17. Iris Dijkmeijer ?
18. Demi v/d Zee Tosca
Prijsuitreiking!!!

Klasse B - 1e groep (start om ± 14:00 uur)

1. Rochelle Damberg Muriël
2. Luna Bree Macho
3. Ilse Schiphof Margriet
4. Doutzen Kleiterp Famke
5. Sandra Wijbenga Jannes
6. Anna v/d Veen Macho
7. Rianne Osinga Snuitje
8. Hedwig Bakker Margriet
9. Oliwia Szulinska Famke
10. Tabe Annema Deejay
11. Allard de Vries Snuitje
12. Charlotte Kooren Bearke
13. Michelle de Ruiter Famke
14. Kirsten v/d Bij Margriet
15. Yanna Talma Miriam
16. Anna Froukje Hoeksma Famke
17. Ellis Talma Snuitje
18. Amber Vis Prinses
19. Berber Swart Muriël
20. Nuria Bakker Tosca
21. Ylva Postma Prinses
22. Melissa de Haas Famke
23. Noa Winands Jerica
24. Mariëlle Valk Snuitje
25. Tara Talsma Prinses
26. Naomi Bergstra Muriël
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

26 oktober
Klasse M2 (start om 17:00 uur)

1. Julia Vos Esther
2. Geertje Hoogland Shimmer
3. Fenna Vellinga Uharon
4. Tina v/d Galiën Coaching April
5. Carmen Bokma Rolinda
6. Oscar Brouwer Arrow

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Laura Bakker Esther
2. Ali Beimers Uharon
3. Mariska Westmaas Nandor
4. Cindy van Dijk Rolinda

Klasse L2 (start om ± 18:00 uur)

1. Margriet de Vries Orlando
2. Monique Onderstijn Shimmer
3. Margriet Kloostra Sandro
4. Hedzer Klarenbeek Rachel
5. Jet Velzeboer Esther
6. Jildau Renders Rolinda
7. Elly Penninga Uharon
8. Sigrid Dijkstra Coco Flame
9. Liesbeth Hoogenraad Maaike
10. Carla de Vries Rolinda
11. Anneke de Vries Orlando
12. Masha Ahmetašević Be Fair
13. Nanja Willemsen Uharon
14. Nynke Papa Rieniki
15. Ilja Jellema Esther
16. Steven v/d Leck Orlando
17. Jildau de Wit Rolinda

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Jelske Groen Be Fair
2. Samantha Kuipers Sandro
3. Dineke Zondervan Amigo
4. Nynke Schootstra Maamke
5. Benjamin Adriaansz Sandro
6. Alex Schootstra Maamke
7. Erika Wesselius Sandro

Klasse B (start aansluitend)

1. Jip Menses Uharon
2. Myra v/d Horst Siske
3. Anneke Roedema Orlando
4. Rianne Wolf Uharon
5. Kirsten Tolman Esther
6. Roy Verrijt Bergerac
7. Masha Terlouw Sandro
8. Jeldau de Boer Uharon
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

2 november
Klasse L2 (start om 10:00 uur)

1. Marjolein Veenstra Prinses
2. Aniek Papa ?
3. Femma Haan Jannes
4. Grietine v/d Plaats Prinses
5. Esther Dijkstra Jannes
6. Merel Veenstra Tosca
7. Brigitte Balt Prinses
8. Anniek v/d Horst Jori
9. Renate de Boer Tosca
10. Jelien Timmermans Prinses

Klasse BB (start om ± 11:00 uur)

1. Hannah Osinga Jerica
2. Mieke Wierda Snuitje
3. Mellanie v/d Meulen May Flower
4. Siebrich Osinga Margriet
5. Maartje Braaksma Snuitje
6. Fenna van Bijnen Muriël
7. Mayke Ruige Snuitje
8. Levi Veenstra Boy
9. Emma Fennema Snuitje
10. Janna Plat Macho
11. Aeryn v/d Aker Snuitje
12. Emma Pijlman Margriet
13. Nora Fennema Snuitje
14. Lindy Lian de Vries Famke
15. Iris Jellesma Snuitje
16. Kyra Asma Muriël
17. Maayke Dirksen Snuitje
18. Hilde Ekema Famke
19. Myrthe de Valk Jerica
20. Femke Duyster Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B - 2e groep (start om ± 13:00 uur)

1. Lian Fennema Prinses
2. Kayleigh Asma Jannes
3. Rianne Fokkema Miriam
4. Precilla Ennik Snuitje
5. Feline Wiersma Muriël
6. Amy Tuit Fame
7. Andrea Schiks Siska
8. Eline Vennema Jannes
9. Sophia Dusselaar Prinses
10. Lotte v/d Kaaij Misty
11. Jurre Boer Whoopie
12. Marlies Wiersma Marex
13. Rixt Dotinga Muriël
14. Kris Torensma Jannes
15. Jildou Zwiers Tosca
16. Esma Kooistra Whoopie
17. Selma v/d Meulen Snuitje
18. Anneke Lep Muriël
19. Nathalie Muller Whoopie
20. Isa Tuin Jerica
21. Myrthe de Vries Prinses
22. Renske Anema Margriet
23. Marieke Duyster Jannes
24. Nynke Wadman Jerica
25. Amira Wolf Muriël
Prijsuitreiking!!!