Startlijst verkleedspringen 15 juni 2014

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 15 juni is bekend.

In de loop van de tijd hebben we diverse prijzen overgehouden aan wedstrijden waar deelnemers na de sluitingsdatum toch hebben afgezegd. Om hier wat opruiming in te houden, hebben we besloten om deze prijzen voor de verkleedspringwedstrijd te gebruiken.
Doordat we hierdoor minder kosten hoeven te maken, hebben we besloten dat er bij wijze van uitzondering voor deze wedstrijd geen inschrijfgeld verschuldigd is.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 18:30 uur

Pony's:

Klasse M (start om 13:00 uur)

1. Marco Wierda Jannes
2. Rianne Andela Jannes

Klasse L (start aansluitend)

1. Amarens v/d Weerdt Mirjam
2. Grietine v/d Plaats Whoopie
3. Nienke Rijsdam Jannes
4. Cecile del Grosso Prinses
5. Femma Haan Whoopie

Klasse B (start aansluitend)

1. Sita Zondervan Prinses
2. Ilse Zondervan Miriam
3. Hanna Ekema Margriet
4. Annemart Ferwerda Dei-Jenne
5. Karin Andringa Grace
6. Brigitte Balt Famke
7. Malissa Verbeek Margriet
8. Ilse Nicolay Gicco
9. Mellanie v/d Meulen Roxy
10. Jellien Timmermans Margriet
11. Bente Palma Muriël
12. Anniek v/d Horst Gicco
13. Demi v/d Zee Miriam
14. Fenna van Dijk Famke
15. Feline Wiersma Snuitje
16. Marte Vennema Margriet
17. Marije Stapert Roxy
18. Jildou Zwiers Miriam
19. Myra v/d Horst Tosca
20. Julia de Jong Gicco
21. Annemarthe Bouma Prinses
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 14:15 uur)

1. Ylva Postma Miriam
2. Anna Froukje Hoeksma Famke
3. Amy Tuit Snuitje
4. Rianne Ketellapper Roxy
5. Anneke Lep Muriël
6. Ilse Schiphof Margriet
7. Allard de Vries Prinses
8. Rianne Fokkema Miriam
9. Esma Kooistra Whoopie
10. Eva van Marrum Snuitje
11. Esmée Terpstra Muriël
12. Hedwig Bakker Muriël
13. Lisette Fokkema Margriet
14. Lian Fennema Prinses
15. Nine Berdik Muriël
16. Janna Plat Macho
17. Sophia Dusselaar Prinses
18. Ellis Talma Margriet
19. Miriam Overman Jira
20. Myrthe de Vries Prinses
21. Caitlin Rauwerda Margriet
20. Michelle de Ruiter Muriël
22. Danique Schots Boy
23. Sandra Wijbenga Whoopie
24. Kirsten v/d Bij Margriet
25. Sjoke Andela Tosca
26. Amber Vis Miriam
27. Maite Stienstra Muriël
28. Tabe Annema Heidi
29. Nikita Sinnema Margriet
30. Kayleigh Asma Miriam
31. Marieke Duyster Whoopie
32. Anna v/d Veen Macho
33. Kyra Asma Snuitje
34. Lotte v/d Kaaij Boy
35. Rochelle Damberg Muriël
36. Tara Talsma Prinses
37. Naomi Bergstra Margriet
38. Luna Bree Macho
39. Precilla Ennik Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 15:45 uur)

1. Femke Duyster Margriet
2. Fenna van Bijnen Snuitje
3. Nora Fennema Macho
4. Emma Fennema Snuitje
5. Selma v/d Meulen Margriet
6. Myrthe de Valk Snuitje
7. Kirsten Postma Muriël
8. Isa Tuin Margriet
9. Doutzen Kleiterp Prinses
10. Mariëlle Valk Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 18:30 uur)

1. Jip Menses Uharon

Klasse B

1. Myrthe Mooij Esther
2. Cindy van Dijk Rolinda
3. Mascha Terlouw Orlando
4. Mandy Postma Rolinda
5. Saskia Roos Hylanthe
6. Laura Bakker Esther
7. Anne Meester Rolinda
8. Dineke Zondervan Amigo

Klasse L

1. Folkert v/d Galiën Hylanthe
2. Jennie de Vries Orlando
3. Femke Schootstra Bergerac
4. René Kuipers Serena
5. Lotte Jansma Uharon
6. Tina v/d Galiën Coaching April
7. Julia Vos Esther
8. Steven v/d Leck Orlando
9. Carmen Bokma Rolinda

Klasse M/Z

1. Mariska Westmaas Nandor
2. Oscar Brouwer (Z) Arrow
Prijsuitreiking!!!