Startlijst dressuurwedstrijd april / mei 2014

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 27 april en zondag 4 mei is bekend.

Op zondag 27 april worden de klassen BB en B bij de pony's verreden en 's middags en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 4 mei worden de klassen L1, L2, M1 en M2 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 27 april start om 9:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 27 april start om 17:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 4 mei start om 11:00 uur
 

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

27 april
Klasse BB (start om 9:00 uur)

1. Hilde Ekema Snuitje
2. Maite Stienstra Muriël
3. Sophia Dusselaar Prinses
4. Wiebe Jan Ekema Snuitje
5. Eva van Marrum Miriam
6. Precilla Ennik Macho
7. Kyra Asma Margriet
8. Nikola Kobel Snuitje
9. Myrthe de Vries Jerica
10. Lotte v/d Kaaij Macho
11. Selma v/d Meulen Margriet
12. Kayleigh Asma Miriam
13. Janna Plat Snuitje
14. Lisette Fokkema Grace
15. Tara Talsma Jerica
16. Isa Tuin Margriet
17. Charlotte Kooren Beerke
18. Rianne Fokkema Miriam
19. Ylva Postma Snuitje
20. Ellis Talma Margriet
21. Michelle de Ruiter Muriël
22. Lindy Lian de Vries Macho
23. Yanna Talma Grace
24. Oliwia Szulinska Snuitje
25. Amber Vis Prinses
26. Naomi Bergstra Margriet
27. Luna Bree Prinses
28. Nathalie Muller Jerica
29. Jildou Janse Snuitje
30. Sandra Wijbenga Miriam
31. Esma Kooistra Boy
32. Hedwig Bakker Margriet
33. Lian Fennema Prinses
34. Mariële Valk Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 13:00 uur)

1. Nora Berisha Jerica
2. Marlies Wiersma Roxy
3. Marilee de Vries Muriël
4. Kris Torensma Jannes
5. Amy Tuit Snuitje
6. Esmée Terpstra Prinses
7. Anna Froukje Hoeksma Famke
8. Marieke Duyster Jannes
9. Nine Berdik Muriël
10. Kirsten Postma Miriam
11. Marte Vennema Jerica
12. Jens Tjepkema Calipso
13. Anneke Lep Snuitje
14. Marije Anema Margriet
15. Karin Andringa Jerica
16. Rianne Osinga Snuitje
17. Renske Anema Boy
18. Rozemarieke Draisma Margriet
19. Noor Reijers Jerica
20. Danique Schots Prinses
21. Melissa de Haas Muriël
22. Sita Zondervan Famke
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

27 april
Klasse L2 (start om 17:00 uur)

1. Ilja Jellema Sandro
2. Trynke de Vries Uharon
3. Elly Penninga Hylanthe
4. Cindy van Dijk Rolinda
5. Samantha Kuipers Sandro
6. Sietske Jousma Uharon
7. Anneke de Vries Rolinda
8. Steven v/d Leck Orlando
9. Jet Velzeboer Uharon
10. Margriet Kloostra Sandro
11. Folkert v/d Galiën Rolinda
12. Carla de Vries Uharon
13. Lotte Jansma Sandro
14. Jennie de Vries Rolinda
15. Masha Ahmetašević Orlando
16. Tabitha Tuin Rachel
17. Nanja Willemsen Uharon

Klasse B (start aansluitend)

1. Marije Spinder Rolinda
2. Mandy Postma Sandro
3. Dineke Zondervan Amigo
4. Rianne Wolf Uharon
5. Anne Meester Rolinda
6. Mariska Jousma Femke
7. Roy Verrijt Hylanthe

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Hedzer Klarenbeek Rolinda
2. Saskia Roos Sandro
3. Jildou Renders Rolinda

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Rebecca Laverman Uharon
2. Mariska Westmaas Nandor
3. Margriet de Vries Rachel
4. Jan Voortman Nobel
5. Rixt Talsma Jannes
6. Julia Vos Goldwyn

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Oscar Brouwer Arrow
2. Fenna Vellinga Uharon
3. Carmen Bokma Rolinda
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

4 mei
Klasse L1 - 1e groep (start om 11:00 uur)

1. Marije Stapert Roxy
2. Monique Onderstijn Jannes
3. Anniek v/d Horst Famke
4. Silke de Vries Muriël
5. Sjoke Andela Roxy
6. Malissa Verbeek Margriet
7. Jelien Timmermans Jerica
8. Rianne Ketellapper Roxy
9. Janna Engelman Jannes
10. Miriam Overman Jira
11. Nathalie Halma Sientje
12. Marjolein Veenstra Famke
13. Jannine Wijkhuijs Prinses
14. Lisa Jensma Roxy
15. Liv v/d Haring Margriet
16. Merel Veenstra Gicco
17. Maike Voolstra Grace
18. Renate de Boer Tosca
19. Hanna Ekema Margriet
20. Jenny Bos Famke
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 - 2e groep (start om 13:00 uur)

1. Sylvia Onderstijn Muriël
2. Cecile del Grosso Prinses
3. Isa Mare v/d Pal Jerica
4. Ilse Zondervan Gicco
5. Danique Dijkmeijer Jannes
6. Iris Dijkmeijer Famke
7. Ilse Hogenberg Margriet
8. Mellanie v/d Meulen Snuitje
9. Hilda Voolstra Prinses
10. Brigitte Balt Famke
11. Kyra Verbrugge Whoopie
12. Amber Theuns Muriël
13. Ilse Kamminga Miriam
14. Sanne de Haas Grace
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Grietine v/d Plaats Prinses
2. Rianne Andela Jannes
3. Femma Haan Grace
4. Myra v/d Horst Jannes

Klasse M1 / M2 (start aansluitend)

1. Jeldau de Boer (M1) Miriam
2. Silke Palma (M2) Jannes
Prijsuitreiking!!!