Startlijst springwedstrijd 9 maart 2014

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 9 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 12:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 12:00 uur)

1. Anniek v/d Horst Famke
2. Hilda Voolstra Prinses
3. Liv v/d Haring Boy
4. Janine Wijckhuis Roxy
5. Brian van Riet Jannes
6. Marte Vennema Margriet
7. Lieke Sinnema Prinses
8. Berna Sierksma Muriël
9. Eline Vennema Jannes
10. Jildou Zwiers Prinses
11. Malissa Verbeek Margriet
12. Shannon Lamsma Boy
13. Demi v/d Zee Miriam
14. Marije Stapert Muriël
15. Lysanne Valk Jiriva
16. Marlies Wiersma Roxy
17. Noor Reijers Whoopie
18. Rianne Kettellapper Snuitje
19. Eline Genee Jannes
20. Britt Wierda Muriël
21. Hanna Ekema Margriet
22. Jelien Timmermans Boy
23. Robbin Atema Sam
24. Bo Roersma Whoopie
25. Maike Voolstra Grace
26. Sylvia Onderstijn Boy
27. Marjolein Veenstra Muriël
28. Karin Andringa Margriet
29. Kyra Verbrugge Whoopie
30. Amarens v/d Weerd Miriam
31. Ilja Visser Gicco
32. Nuria Bakker Prinses
33. Amber Theuns Whoopie
34. Maimouna Sylla Margriet
35. Ilse Kamminga Miriam
36. Silke Palma Jannes
37. Lisa Jensma Roxy
38. Michelle Elsinga Prinses
39. Anthe Marije Stapensea Muriël
Prijsuitreiking!!!

Klasse L (start om ± 14:30 uur)

1. Myra v/d Horst Jannes
2. Grietine v/d Plaats Whoopie
3. Andrea Schiks Jannes
4. Nathalie Halma Grace
5. Julia de Jong Jannes
6. Dyan Papa Boy
7. Renate de Boer Jannes
8. Marilee de Vries Miriam

Klasse M (start aansluitend)

1. Rianne Andela Jannes
2. Angelique Vonk Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:15 uur)

1. Tabe Annema Heidi
2. Fenna van Dijk Muriël
3. Marrit Venema Toby
4. Sjoke Andela Roxy
5. Yanna Talma Whoopie
6. Kris Torensma Famke
7. Allard de Vries Margriet
8. Ellis Talma Snuitje
9. Bente Palma Muriël
10. Justa Atema Goldwyn
11. Esma Kooistra Whoopie
12. Anneke Lep Prinses
13. Marije Anema Boy
14. Anna Froukje Hoeksma Famke
15. Hedwig Bakker Muriël
16. Kirsten v/d Bij Margriet
17. Lian Fennema Prinses
18. Renske Anema Boy
19. Fenna Kooistra Tosca
20. Femke Botma Muriël
21. Brigitte Balt Famke
22. Nynke Wadman Margriet
23. Annemart Ferwerda Roxy
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 16:15 uur)

1. Jurre Boer Whoopie
2. Myrthe de Vries Muriël
3. Charlotte Kooren Macho
4. Janna Plat Snuitje
5. Kyra Asma Boy
6. Precilla Ennik Margriet
7. Anna v/d Veen Macho
8. Isa Tuin Jerica
9. Ylva Postma Snuitje
10. Rochelle Damberg Muriël
11. Luna Bree Macho
12. Naomi Bergstra Margriet
13. Lindy Lian de Vries Muriël
14. Lotte v/d Kaaij Macho
15. Kayleigh Asma Margriet
16. Tara Talsma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 18:00 uur)

1. Anne Meester Rolinda

Klasse B

1. Mandy Postma Hylanthe
2. Dineke Zondervan Orlando
3. Julia Vos Esther
4. Roy Verrijt Bergerac
5. Nynke Papa Megan
6. Sigrid Dijkstra Coco Flame

Klasse L

1. Carmen Bokma Rolinda
2. Jennie de Vries Uharon
3. Lotte Jansma Hylanthe
4. Jet Velzeboer Uharon
5. Steven v/d Leck Orlando
6. Tina v/d Galiën Coaching April
7. Femke Schootstra Bergerac
8. Laura Bakker Uharon
9. Sanne v/d Meer Rolinda
10. René Kuipers Serena
11. Folkert v/d Galiën Hylanthe

Klasse M

1. Oscar Brouwer Arrow
2. Masha Ahmetasevic Jannes
3. Mariska Westmaas Nandor
Prijsuitreiking!!!