Startlijst groepsdressuurwedstrijd 26 januari 2014

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 26 januari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 10:00 uur
De paarden starten om 17:00 uur

Pony's:

Klasse L (start om 10:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Ilse Hogenberg Margriet   Isamare v/d Pol Jannes
Iris Adema Famke   Jennie Bos Princes
Femke Jansma Lizzy   Demi v/d Zee Margriet
Danila van Damme Macho   Rianne Ketellapper Jerica
Hanna Ekema Muriël      
Mellanie v/d Meulen Snuitje      
Jellien Timmermans Jerica      
Maimouna Sylla Whoopie      
         
Groep 3     Groep 4  
Sophie de Kruif Jannes   Amarens v/d Weerdt Miriam
Renate de Boer Gicco   Lieke Sinnema Princes
Iris Dijkmeijer Famke   Jenna Engelman Grace
Danique Dijkmeijer Whoopie      
Carmen Bijma Muriël      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Nicole v/d Burgt Whoopie   Lize-Marie Tytsma Jannes
Anna Olteanu Lizzy   Marilee de Vries Lizzy
Marco Wierda Jannes   Hinke Hellema Grace
Christina Antonescu Muriël   Marlies Wiersma Muriël
Isanne ten Have Famke   Sanne de Haas Jerica
Ilja Visser Gicco      
Kirsten Ritsema Margriet      
Esther Wierda Jerica      
         
Groep 7
    Groep 8
 
Sjoke Andela Jannes   Myra v/d Horst Famke
Rianne Andela Whoopie   Anniek v/d Horst Jannes
Jeldau de Boer Bergerac   Dian Papa Snuitje
Maike Voolstra Grace   Sylvia Onderstijn Lizzy
Brigitte Balt Famke   Cecile del Grosso Princes
Hilda Voolstra Princes   Marije Stapert Macho
         
Groep 9     Groep 10  
Diona v/d Leest Jannes   Marrit Venema Famke
Hedwich Fuchs Whoopie   Marjolein Veenstra Whoopie
Maritha Born Margriet   Femma Haan Grace
Ilse Nicolay Muriël   Merel Veenstra Gicco
Silke de Vries Lizzy   Lisa Jensma Jerica
         
Groep 11        
Miriam Overman Jira      
Tessa van Dijk Navarra      
Grietine v/d Plaats Miriam      
Caroline Aalberts Muriël      
Nathalie Halma Grace      
Silke Palma        
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 13:00 uur)

Groep 1     Groep 2  
Amber Vis Princes   Hedwig Bakker Muriël
Yanna Talma Lizzy   Maite Stienstra Princes
Ellis Talma Snuitje   Esma Kooistra Macho
Michelle de Ruiter Whoopie   Lian Fennema Jerica
Allard de Vries Macho   Precilla Ennik Snuitje
Kirsten v/d Bij Margriet      
         
Groep 3     Groep 4  
Kris Torensma Famke   Mayke Ruige Snuitje
Fenna van Dijk Muriël   Hilde Ekema Jerica
Kirsten Postma Whoopie   Wiebe Jan Ekema Margriet
Melissa de Haas Grace   Nynke Marije Bouma Macho
Esmee Terpstra Margriet      
Marieke Duyster Jannes      
         
Groep 5     Groep 6  
Renske Anema Snuitje   Luna Bree Lizzy
Marije Anema Margriet   Rochelle Damberg Muriël
Rianne Osinga Lizzy   Jurre Boer Whoopie
Eva van Marrum Grace   Ylva Postma Snuitje
      Naomi Bergstra Margriet
      Tara Talsma Boy
      Isa Tuin Jerica
Groep 7        
Danique Schots        
Feline Wiersma        
Amy Tuit Snuitje      
Bente Palma        
Rixt Dotinga        
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 14:45 uur)

Groep 1     Groep 2  
Nuria Bakker Grace   Nynke Wadman Muriël
Anthe Marije Stapensea Jannes   Rozemarieke Draisma Margriet
Fleur Uithof Princes   Noor Reyers Jerica
Sita Zondervan Famke   Moira Belles Lizzy
Ilse Schiphof Jerica   Jildou Zwiers Princes
Brian van Riet Margriet   Eline Vennema Jannes
Anneke Lep Lizzy   Berber Swart Grace
         
Groep 3
    Groep 4
 
Amber Theuns Jerica   Anne-Marthe Bouwstra  
Malissa Verbeek Margriet   Liv v/d Haring  
Pietrix de Vries Snuitje   Rixt Regnerus  
Annemart Ferwerda Muriël   Lonneke Terpstra  
         
Groep 5
    Groep 6
 
Nikki Larooi Grace   Bo Roersma Whoopie
Julia de Jong Jannes   Britt Wierda Muriël
Indy Verrijt Muriël   Jildou Bouma Grace
Ilse Kamminga Whoopie   Jens Tjepkema Calipso
Karin Andringa Jerica   Eline Genee Jannes
Anne Frouk Hoeksma        
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB / B (start om 17:00 uur)

Groep 1 (BB)
    Groep 2  
Bouwina v/d Veen Hylanthe   Dineke Zondervan  
Chantal Osinga Rachel   Marije Spinder  
Michael Blokker Uharon   Mascha Terlouw Rachel
         
Groep 3        
Rianne Wolf Rolinda      
Roy Verrijt Hylanthe      
Jip Menses Uharon      
Steven v/d Leck Orlando      

Klasse L

Groep 1
    Groep 2
 
Folkert v/d Galiën Rolinda   Alex Schootstra Sandro
Kristel Roosje Marlon   Samantha Kuipers Uharon
Antje Poppinga Uharon   Veronika Hulkova  
Rixt de Boer     Nynke Papa Hylanthe
Janneke de Boer        
         
Groep 3
    Groep 4
 
Joan Brakke Sandro   Carla de Vries Uharon
Nanja Willemsen Rolinda   Angela Dijkstra Marlon
Antoon Koster Rachel   Naomi Bouma  
Theda Heijs Hylanthe   Tietie Vroom  
Chantal Maat Uharon      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Linda Groeneveld Orlando   Anneke de Vries Uharon
Trynke de Vries Valentino   Ria Werkman Rolinda
Gwenda Dijkstra Hylanthe   Elly Pellinga Hylanthe
Margriet Kloostra Sandro   Steven v/d Leck Orlando
Iza von Kospoth Rolinda   Sietske Jousma Marlon
Laura Bakker Uharon      
         
Groep 7     Groep 8  
Nynke Buwalda Rolinda   Rixt Talsma Jannes
Esmee v/d Vies Uharon   Femke Schootstra Bergerac
Britt de Klerk Orlando   Valentina van Kleef Rolinda
Froukje Vroom Bergerac   Eline de Boer Uharon
Sandra v/d Wal Marlon   Lydia Bolding Sandro
Kirsten Tolsma Hylanthe   Sigird Dijkstra Marlon

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Fenna Vellinga Uharon   Tina v/d Galiën April
Margriet de Vries Rachel   René Kuipers Serena
Ben Adriaanz Sandro   Mariska Westmaas Nandor
Ilja Jellema Marlon   Julia Vos Esther
Jet Velzeboer Rolinda   Merle Hunink Bravour
Jildou Reinders Hylanthe   Oscar Brouwer Arrow
Jildau de Wit Bergerac      
         
Groep 3     Groep 4  
Rebecca Laverman Sandro   Margriet Berg Hylanthe
Sanne v/d Meer Uharon   Ineke de Groot Bergerac
Lotte Jansma Valentino   Jelske Groen Rolinda
Masha Ahmetaševic Marlon   Saskia Roos Sandro
Erika Wesselius Bergerac   Tabitha Tuin Rachel
Jenny de Vries Rolinda   Carla de Vries Uharon
         
Groep 5        
Carmen Bokma Rolinda      
Oscar Brouwer Arrow      
René Bakker Marlon      
Bianca Bakker Esther      
Hans Blanksma Aida      
Geertje Hoogland Rachel      
         
Prijsuitreiking!!!