Startlijst springwedstrijd 15 december 2013

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 15 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

LET OP:

  • Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Als we tijdens de wedstrijddag iets voorlopen op het schema, kan het zijn dat we iets eerder met een volgende klasse beginnen
  • In een aantal gevallen zijn er kinderen toegewezen aan de pony die als tweede keus is opgegeven. Dit omdat er anders te veel last bij één of twee pony's zou komen te liggen terwijl de andere pony's veel minder gebruikt zouden worden. Het belang van de pony's staat uiteraard voorop.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 18:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 13:00 uur)

1. Marije Stapert Boy
2. Iris Adema Muriël
3. Danique Dijkmeijer Whoopie
4. Eline Genee Margriet
5. Esther Dijkstra Jannes
6. Tessa van Dijk Navarra
7. Hedwich Fuchs Whoopie
8. Jannine Wijkhuijs Lizzy
9. Demi van der Zee Margriet
10. Jelien Timmermans Boy
11. Berna Sierksma Muriël
12. Ilse Kamminga Whoopie
13. Diona van der Leest Jannes
14. Annemart Ferwerda Margriet
15. Cecile del Grosso Prinses
16. Sandra Louwenaar Muriël
17. Brian van Riet Whoopie
18. Anna Froukje Hoeksma Famke
19. Anne Marthe Bouwstra Macho
20. Hanna Ekema Muriël
21. Isa Mare v/d Pol Margriet
22. Grietine v/d Plaats Whoopie
23. Marilee de Vries Boy
24. Amber Theuns Snuitje
25. Malissa Verbeek Margriet
26. Kyra Verbrugge Whoopie
27. Mellanie v/d Meulen Grace
28. Danilla van Damme Macho
29. Nuria Bakker Muriël
30. Maimouna Sylla Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse L (start ± 14:30 uur)

1. Julia de Jong Jannes
2. Sjoke Andela Whoopie
3. Ilse Nicolay Muriël
4. Amarens v/d Weerdt Jannes
5. Odette Miedema Giecko
6. Margo Borninkhof Grace
7. Andrea Schiks Jannes
8. Robbin Atema Sam
9. Lianne de Jong Muriël
10. Anniek v/d Horst Jannes
11. Renate de Boer Whoopie

Klasse M (start aansluitend)

1. Angelique Vonk Jannes
2. Rianne Andela Whoopie
3. Ilja Visser Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start ± 15:15 uur)

1. Eline Poelstra Margriet
2. Iris Dijkmeijer Famke
3. Karin Andringa Prinses
4. Esmée Terpstra Margriet
5. Femke Botma Muriël
6. Melissa de Haas Grace
7. Marte Vennema Margriet
8. Bente Palma Lizzy
9. Rikst Regnerus Snuitje
10. Irma Holwerda Muriël
11. Kris Torensma Jannes
12. Anneke Lep Margriet
13. Myra v/d Horst Famke
14. Tabe Annema Heidi
15. Fenna van Dijk Muriël

Klasse C (start ± 16:00 uur)

1. Lize Buursma Snuitje
2. Renske Anema Boy
3. Hedwig Bakker Prinses
4. Esma Kooistra Macho
5. Brigitte Balt Famke
6. Marije Anema Boy
7. Yanna Talma Whoopie
8. Maite Stienstra Snuitje
9. Allard de Vries Margriet
10. Amber Vis Lizzy
11. Ellis Talma Snuitje
12. Michelle de Ruiter Whoopie
13. Kirsten v/d Bij Margriet
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse B (start om 18:00 uur)

1. Iza von Kospoth Hylanthe
2. Jet Velzeboer Uharon
3. Julia Vos Esther
4. Lotte Jansma Hylanthe
5. Dineke Zondervan Valentino
6. Fenna Vellinga Rolinda
7. Saskia Roos Sandro
8. Sigrid Dijkstra Coco Flame
9. Jennie de Vries Uharon
10. Femke Schootstra Bergerac
11. Ilja Jellema Sandro
12. Janneke de Boer Esther
13. Mandy Postma Hylanthe

Klasse L

1. Laura Bakker Uharon
2. Carmen Bokma Rolinda
3. Steven v/d Leck Orlando
4. Rixt de Boer Amber
5. Tina v/d Galiën April
6. Masha Ahmetasevic Jannes
7. Folkert v/d Galiën Hylanthe

Klasse M

1. Oscar Brouwer Arrow
2. Mariska Westamaas Nandor
3. René Kuipers Serena
Prijsuitreiking!!!