Startlijst springwedstrijd 14 december 2008

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 14 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €5,00 voor de pony's en €6,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 14:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 14:00 uur)

Selina Faber Boy
Veerle Mooren Getjyl
Anouk Dijkstra Boy
Femke Teijken Linda
Shalanda Kramer Snuitje
Marieke Postma Boy
Femke Schootstra Fardau
Marije de Boer Getjyl
Annemarie Sittrop Boy
Chantal Elling Snuitje
Benjamin Adriaansz Fardau
Wilma Nijpker Roel
Norah Kocken Marieke
Mariska Jacobs Samanta
Marianne Stegenga Misty
Ylse Dijkstra Fardau
Lisl Miedema Silver
Rixt Talsma Margriet
Marte de Jager Izmir
Odile Dijkstra Boy
Danny Houwert Cesar
Yessica Plantinga Mandy
Masha Ahmetasevic Fardau
Sanne Smit Nikita
Melanie Terpstra Getjyl

Klasse L (start om ±15:15 uur)

Eline de Boer Fardau
Jildau Renders Getjyl
Nynke Schootstra Fardau
Iris Kort Ushi
Ilja Jellema Fardau
Anke Marije de Vries Toran
Tecla Brouwer Fardau
Danique Planting Boy
Kaylee Planting Fardau
Mirthe Mooy Getjyl
Ninah Prosje Fardau

Klasse M

Ineke Hoekstra Ebony
Dyan Wiersma Harry
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 16:15 uur)

Ysanne Pasveer Snuitje
Johanna Machiela Boy
Kirsten Ritsema Misty
Esther Dijkstra Snuitje
Silke de Bree Boy
Cynthia Bouwmeester Misty
Silke Palma Snuitje
Lydia Bolding Margriet
Shaomi Bouwmeester Boy
Ylsa de Vries Snuitje
Eva Boersma Macho
Kianne Plantinga Boy
Jatina Weijer Snuitje
Nynke Feenstra Jerica
Nancy Tilstra Boy
Ninke van Blik Ebony
Renate de Boer Fardau
Hanna de Vries Sheerza
Anouk van Kins Roel
Else Kooistra ?
Linda Groeneveld Boy
Gelbrich Jensma Getjyl
Marie Hiemstra Naughty Boy
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:00 uur)

Romy Wiersma Harry
Grietine van der Plaats Boy
Femma Haan Snuitje
Valentina van Kleef Linda
Iris Hermens Roel
Tara Boorsma Boy
Janne van der Schaaf Misty
Lianne de Jong Roel
Jackelyne Kooistra Snuitje
Süela Dijkstra Linda
Judith Snijder Getjyl
Aniek Papa Boy
Sophie Hoekstra Jerica
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

Jildou Bruggeling Prinses Utopia

Klasse B

Lisette de Boer Valentino
Geertje Hoogland Shimmer
Ilona Douma Margreet
Alex Schootstra Valentino
Rebecca Laverman Rachel
Marlene van der Zwaag Margreet
Hanneke Fokkema Bergeraq
Renee Pieterse Valentino
Ineke van der Veen Rachel
Fenna Vellinga Marlon
Sandra Marinus Valentino

Klasse L

Janneke de Boer Rachel
Femke Rijpstra Valentino
Mariska Westmaas Nandor
Carmen Bokma Gaby

Klasse M

Marianne Wagenaar Renato
Harry Malda Gaby
Oscar Brouwer Nobel
Éstrella Kuipers Passoa
Martijn van Herpen Valentino
Prijsuitreiking!!!