Startlijst dressuurwedstrijd oktober/november 2013

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 27 oktober en zondag 3 november is bekend.

Op zondag 27 oktober worden de klassen BB en B bij de pony's verreden en 's middags en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 3 november wordt de klasse L1, L2 en M1 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 27 oktober start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 27 oktober start om 17:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 3 november start om 11:00 uur
 

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

27 oktober
Klasse BB (start om 10:00 uur)

1. Marije Anema Snuitje
2. Eva van Marrum Grace
3. Nora Berisiha Lizzy
4. Renske Anema Snuitje
5. Allard de Vries Macho
6. Hedwig Bakker Prinses
7. Femke Botma Muriël
8. Precilla Ennik Snuitje
9. Yanna Talma Lizzy
10. Michelle de Ruiter Whoopie
11. Siebrich Osinga Snuitje
12. Noor Reijers Muriël
13. Michelle Elsinga Macho
14. Kirtsen van der Bij Whoopie
15. Lize Buursma Snuitje
16. Roos Draisma Muriël
17. Amber Vis Snuitje
18. Miriam Overman Jira
19. Lian Fennema Jerica
20. Eline Vennema Muriël
21. Marte Stienstra Prinses
22. Ellis Talma Snuitje
23. Tabe Annema Grace
24. Elisa Poelstra Margriet
25. Nynke Wadman Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse B 1e groep (start om ± 13:00 uur)

1. Bo Roersma Whoopie
2. Britt Wierda Prinses
3. Marte Vennema Jerica
4. Feline Wiersma Snuitje
5. Bente Palma Muriël
6. Marieke Duyster Whoopie
7. Sylvia Onderstijn Bonnie
8. Kirtsen Postma Muriël
9. Karin Andringa Snuitje
10. Kris Torensma Jannes
11. Esmée Terpstra Lizzy
12. Anthe Marije Stapenga Gicco
13. Berber Swart Muriël
14. Nine Berdik Macho
15. Jannine Wijkhuijs Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse B 2e groep (start om ±15:00 uur):

1. Kyra Verbrugge Whoopie
2. Mellanie van der Meulen Muriël
3. Anneke Lep Snuitje
4. Fleur Uithof Gicco
5. Ineke Douma Snuitje
6. Ilse Kamminga Whoopie
7. Berna Sierksma Boy
8. Jens Tjepkema Margriet
9. Fenna van Dijk ?
10. Anna Froukje Hoeksma Gicco
11. Brigitte Balt Lizzy
12. Amber Theuns Snuitje
13. Danique Schots Margriet
14. Esmée van der Zee Nouveau
15. Hinke Hellema Grace
16. Marilee de Vries Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

27 oktober
Klasse L2 (start om 17:00 uur)

1. Britt de Klerk Orlando
2. Tabitha Tuin Uharon
3. Folkert van der Galiën Rolinda
4. Ilja Jellema Orlando
5. Antje Poppinga Uharon
6. Myrthe Mooij Geartsje
7. Linda Groeneveld Orlando
8. Margriet Kloostra Sandro
9. Liesbeth Hoogenraad Maaike

Klasse B (start aansluitend)

1. Rianne Wolf Rolinda
2. Nienke Buwalda Uharon
3. Alex Schootstra Maamke
4. Mariska Jousma Femke
5. Nynke Schootstra Maamke
6. Roy Verrijt Uharon
7. Naomi Bouma Diana
8. Femke Schootstra Maamke
9. Mandy Postma Rolinda
10. Tietie Vroom Winner
11. Carla de Vries Donna
12. Marije Spinder Rolinda
13. Marjolein Boonstra Tjamme

Klasse L1 (start aansluitend)

1. Jennie de Vries Uharon
2. Angela Dijkstra Sandro
3. Lotte Jansma Valentino
4. Samantha Kuipers Uharon
5. Steven van der Leck ?
6. Veronika Hulková Maaike

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Masha Ahmetašević Jannes
2. Fenna Vellinga Uharon
3. Mariska Westmaas Nandor
4. Rebecca Laverman Orlando
5. Laura Bakker Uharon
6. Julia Vos Goldwyn

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Janneke de Boer Sierdske
2. Geertje Hoogland Shimmer
3. Oscar Brouwer Arrow
4. Carmen Bokma Rolinda
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

3 november
Klasse L1 1e groep (start om 11:00 uur)

1. Silke de Vries Lizzy
2. Danique Dijkmeijer Whoopie
3. Anniek v/d Horst Muriël
4. Iris Dijkmeijer Famke
5. Annemart Ferwerda Boy
6. Ilja Visser Gicco
7. Pietrix de Vries Murdock
8. Hanna Ekema Snuitje
9. Justa Atema Goldwyn
10. Liv v/d Haring Macho
11. Jelien Timmermans Jerica
12. Shannon Lamsma Boy
13. Myra v/d Horst Famke
14. Julia de Jong Jannes
15. Anne Marthe Bouwstra Muriël
16. Grietine v/d Plaats Prinses
17. Dian Papa Macho
18. Shannon Mulder Jerica
19. Sanne de Haas Famke
20. Femma Haan Muriël
21. Marit Nijp Grace
22. Tessa van Dijk Navarra
23. Isa Mare v/d Pal Macho
24. Monique Onderstijn Lizzy
25. Marlies Wiersma Muriël
26. Aniek Papa Kimarin
27. Sjoke Andela Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 2e groep (start om 14:00 uur)

1. Malissa Verbeek Jerica
2. Ilse Hogenberg Margriet
3. Sita Zondervan Muriël
4. Inga Zijlstra Fardau
5. Cecile del Grosso Jerica
6. Fenna Kooistra Margriet
7. Marije Stapert Gicco
8. Angelique Vonk Jannes
9. Sandra Louwenaar Muriël
10. Femke Jansma Lizzy
11. Danilla van Damme Macho
12. Marrit Venema Muriël
13. Caroline Albers Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Rianna Andela Whoopie
2. Lieke Sinnema Muriël
3. Amarens v/d Weerdt Prinses
4. Renate de Boer Jannes
5. Lianne Timmer Whoopie

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Maritha Born ?
2. Diona v/d Leest Jannes
3. Jeldau de Boer Bergerac
4. Hedwich Fuchs Whoopie
Prijsuitreiking!!!