Startlijst springwedstrijd 23 juni 2013

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 23 juni is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hermien Schootstra.

LET OP:

  • Zorg dat je op tijd aanwezig bent. Als we tijdens de wedstrijddag iets voorlopen op het schema, kan het zijn dat we iets eerder met een volgende klasse beginnen
     
  • In verband met wegwerkzaamheden vanaf vrijdagavond 21 juni tot en met maandagochtend 24 juni is de weg tussen Leeuwarden en Stiens gedeeltelijk afgesloten. Mensen die vanuit Leeuwarden komen moeten daarom rekening houden met extra reistijd

De pony's starten om 14:30 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse B (start om 14:30 uur)

1. Dian Papa Boy
2. Cecile del Grosso Fardau
3. Diona v/d Leest Whoopy
4. Puck Kamstra Jannes
5. Brigitte Balt Boy
6. Inge Zijlstra Margriet
7. Nienke Rijsdam Jannes
8. Malissa Verbeek Fardau
9. Nathalie Halma Whoopy
10. Caroline Alberts Fardau
11. Roos van Gorkum Margriet
12. Jelien Timmermans Linda
13. Grietine v/d Plaats Jannes
14. Anne Marth Bouwstra Margiet
15. Nuria Bakker Fardau
16. Anna Froukje Linda
17. Sandra Lauwenaar Margriet
18. Robbin Atema Sam

Klasse C (start aansluitend)

1. Eva van Marrum Snuitje
2. Feline Wiersma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse L (start ± 15:30 uur)

1. Angelique Vonk Jannes
2. Rianne Andela Whoopy
3. Iris Dijkmeijer Margriet
4. Marco Wierda Jannes
5. Leah v/d Veen Hippy
6. Fenna Kooistra Margriet
7. Esther Wierda Lizzy
8. Myra v/d Horst Jannes
9. Anniek v/d Horst Margriet
10. Miriam Overman Navarra
11. Jolien Limburg Margriet
12. Renate de Boer Jannes
13. Anna Olteanu Prinses

Klasse M (start aansluitend)

1. Lysanne Valk Bergeraq
2. Hildegard de Vries Calypso
3. Lotte Jansma Jannes
4. Jennie de Vries Bergeraq
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 17:00 uur)

1. Sjoke Andela Gicco
2. Ilse Schiphof Margriet
3. Marthe Vennema Fardau
4. Marlies Wiersma Gicco
5. Karin Andringa Margriet
6. Melissa de Haas Fardau
7. Nine Berdik Macho
8. Indy Verrijt Margriet
9. Danique Schots Fardau
10. Pietrix de Vries Snuitje
11. Bente Palma Lizzy
12. Isamare v/d Pal Fardau
13. Moire Belles Snuitje
14. Hanna Ekema Boy
15. Eline Vennema Fardau
16. Femke Woestenburg Margriet
17. Silke Heinsma Linda
18. Berna Sierksma Boy
19. Jens Tjepkema Macho
20. Silke Fletcher Fardau
21. Liv v/d Haring Boy
22. Esmée Terpstra Linda
23. Femke Jansma Fardau
24. Kirsten Postma Snuitje
25. Eline Genee Margriet
26. Fenna van Dijk Snuitje
27. Kris Torensma Linda
28. Sophia Mol Macho
29. Marieke Duyster Snuitje
30. Danila van Damme Margriet
31. Anthe Marije Stapensea Muriël
32. Fleur Uithof Fardau
33. Annemart Ferwerda Annika
34. Amber Theuns Margriet
35. Elisa Poelstra Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

1. Roy Verrijt Valentino

Klasse B

1. Trynke de Vries Uharon
2. Steven v/d Leck Rachel
3. Gwenda Dijkstra Bergeraq
4. Myrthe Mooij Sandro
5. Jet Velzeboer Rolinda
6. Ilja Jellema Lady
7. Britt de Klerk Uharon
8. Folkert v/d Galiën Hylanthe
9. Bianca Bakker Sandro
10. Fenna Vellinga Uharon

Klasse L

1. Rixt de Boer Amber
2. Julia Vos Valentino
3. René Bakker Rachel
4. Carmen Bokma Rolinda

Klasse M

1. René Kuipers Serena
2. Masha Ahmetašević Jannes
3. Oscar Brouwer Arrow
4. Mariska Westmaas Nandor
Prijsuitreiking!!!