Startlijst dressuurwedstrijd april 2013

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 21 april en zondag 28 april is bekend.

Op zondag 21 april worden de klassen BB, B, L2 en M1 bij de pony's verreden en 's middags en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 28 april wordt de klasse L1 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 21 april start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 21 april start om 17:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 28 april start om 13:00 uur
 

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

21 april
Klasse B (start om 10:00 uur)

1. Femke Jansma Fardau
2. Maike Voolstra Gieko
3. Sandra Lauwenaar Snuitje
4. Brian van Riet Margriet
5. Jens Tjepkema Linda
6. Liv v/d Haring Snuitje
7. Melissa de Haas Muriël
8. Anne Mart Ferwerda Boy
9. Shannon Mulder Jerica
10. Corine Tolsma Snuitje
11. Fenna van Dijk Muriël
12. Sylvia Onderstijn Boy
13. Anna Froukje Linda
14. Anneke Lep Lizzy
15. Dian Papa Boy
16. Kirsten Postma Snuitje
17. Nuria Bakker Prinses
18. Malissa Verbeek Jerica
19. Marieke Duyster Snuitje
20. Brigitte Balt Boy
21. Pietrix de Vries Murdoc
22. Kris Torensma Snuitje
23. Roos van Gorkum Jerica
24. Robbin  Atema Sam
25. Rianne Ketellapper Snuitje
26. Justa Atema Goldwyn
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 13:30 uur)

1. Marte Vennema Fardau
2. Feline Wiersma Boy
3. Moira Belles Snuitje
4. Elisa Poelstra Margriet
5. Amy Tuit Linda
6. Berna Sierksma Boy
7. Esmée Terpstra Snuitje
8. Indy Verrijt Fardau
9. Berber Zwart Margriet
10. Karin Andringa Snuitje
11. Nine Berdik Macho
12. Nynke Wadman Linda
13. Rixt Dotinga Snuitje
14. Bente Palma Muriël
15. Eline Vennema Linda
16. Ineke Douma Snuitje
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om ±16:00 uur):

1. Diona v/d Leest Jannes
2. Maritha Born Muriël
3. Nikita Kuiken Prinses
4. Hildegard de Vries Calypso
5. Renate de Boer Jannes
6. Miriam Overman Navarra
7. Maryse Brandsma Jerica

Klasse M1 (start aansluitend):

1. Jennie de Vries Cindy
2. Lotte Jansma ?
3. Jolien Limburg Muriël
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

21 april
Klasse BB / B (start om 17:00 uur)

1. Roy Verrijt (BB) Valentino
2. Naomi Zijlstra Rachel
3. Veronika Hulkova Sandro
4. Carla de Vries Uharon
5. Lydia Venema Lady
6. Steven v/d Leck Sandro
7. Nienke Buwalda Uharon
8. Tietie Vroom Bergerac
9. Angela Dijkstra Valentino

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Margriet de Vries Uharon
2. Ilja Jellema Lady
3. Julia Vos Goldwyn
4. Tina v/d Galiën April
5. Gwenda Dijkstra Hylanthe
6. Froukje Vroom Bergerac
7. Eline de Boer Uharon
8. Femke Schootstra Ids
9. Nanja Willemse Valentino
10. Antje Poppinga Uharon
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start om 19:00 uur)

1. Ali Beimers Sandro
2. Trynke de Vries Uharon
3. Margriet de Vries Sandro
4. Folkert v/d Galiën Valentino
5. Melanie Terpstra Sandro
6. Nynke Papa Megan
7. Jelske Groen Jannes
8. Rebecca Laverman Sandro
9. Alex Schootstra Ids
10. Britt de Klerk Uharon
11. Esmée v/d Vies Sandro
12. Samantha Kuipers Uharon
13. Myrthe Mooij Sandro

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Laura Bakker Uharon
2. Mariska Westmaas Nandor
3. Jan Voortman Nobel
4. Jildou Bruggeling Prinses Utopia
5. Fenna Vellinga Uharon
6. Masha Ahmetašević Jannes

Klasse M2 (start aansluitend)

1. Carmen Bokma Rolinda
2. Oscar Brouwer Arrow
3. Janneke de Boer Rachel
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

28 april
Klasse L1 (start om 13:00 uur)

1. Hilda Voolstra Prinses
2. Anne Marth Boustra Jerica
3. Sigrid Dijkstra Murdoc
4. Marlies Wierstra Muriël
5. Monique Onderstijn Lizzy
6. Aniek Papa Kimerier
7. Merel Veenstra Fardau
8. Femma Haan Whoopy
9. Vera de Grijs Dancing Shadow
10. Silke de Vries Lizzy
11. Nathalie Halma Prinses
12. Jelien Timmermans Jerica
13. Inge Zijlstra Lizzy
14. Angelique Vonk Jannes
15. Sjoke Andela Whoopy
16. Mellanie v/d Meulen Prinses
17. Fenna Kooistra Margriet
18. Grietine v/d Plaats Cindy
19. Andrea Schiks Margriet
20. Marije Stapert Boy
21. Nienke Rijsdam Jannes
22. José de Grijs Cindy
23. Marit Nijp Grace
24. Iris Dijkmeijer Fardau
25. Jildou Bouma Jerica
26. Danique Dijkmeijer Bergerac
27. Esmee v/d Zee Jerica
28. Jildou Hania Fardau
29. Hanna G. Ekema Snuitje
30. Ilse Hogenberg Margriet
Prijsuitreiking!!!