Startlijst springwedstrijd 10 maart 2013

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 10 maart is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 14:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse L (start om 14:00 uur)

1. Aniek Papa Muriël
2. Renate de Boer Jannes
3. Rianne Andela Whoopy
4. Miriam Overman Navarra
5. Isanne ten Have Muriël
6. Mariska Hermsen Jannes
7. Johanna Machiela Lizzy
8. Margo Borninkhof Cindy
9. Lianne de Jong Muriël
10. Anna Olteanu Prinses
11. Jellien Leistra Muriël

Klasse M

1. Valentina van Kleef Jannes
2. Jennie de Vries Bergeraq
3. Lotte Jansma Jannes
4. Hildegard de Vries Calypso
5. Lydia Bolding Jannes
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 15:00 uur)

1. Marije Stapert Boy
2. Andrea Schiks Fardau
3. Lisa Jensma Prinses
4. Merel Veenstra Margriet
5. Ilse Nicolay Whoopy
6. Marjolein Veenstra Prinses
7. Sjoke Andela Macho
8. Danila van Damme Margriet
9. Anna Froukje Fardau
10. Dian Papa Boy
11. Jelien Timmermans Cindy
12. Puck Kamstra Jannes
13. Nathalie Halma Margriet
14. Grietine v/d Plaats Prinses
15. Angelique Vonk Jannes
16. Caroline Alberts Margriet
17. Leah v/d Veen Hippy
18. Myra v/d Horst Jannes
19. Reka Maczko Margriet
20. Anniek v/d Horst Lizzy
21. Brigitte Balt Boy
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 16:15 uur)

1. Janna de Boer Axel
2. Iris Adema Cindy
3. Eline Genee Margriet
4. Kris Torensma Linda
5. Mellanie v/d Meulen Boy
6. Femke Jansma Fardau
7. Janine Wijkhuis Snuitje
8. Silke de Vries Cindy
9. Isamare v/d Pal Fardau
10. Kyra Verbrugge Snuitje
11. Silke Heinsma Prinses
12. Malissa Verbeek Fardau
13. Jildou Bouma Margriet
14. Rianne Ketellapper Snuitje
15. Amber Theuns Linda
16. Marit Nijp Grace
17. Amber Loonstra Snuitje
18. Anneke Lep Boy
19. Ilse Schiphof Margriet
20. Hanna Gerlind Ekema Boy
21. Ilse Kamminga Fardau
22. Pietrix de Vries Snuitje
23. Silke Fletcher Fardau
24. Shannon Lamsma Boy
25. Nuria Bakker Prinses
26. Melissa de Haas Fardau
27. Liv v/d Haring Boy
28. Nine Berdik Macho
29. Brian van Riet Fardau
30. Anna Hoogland Boy
31. Jildou Hania Cindy
32. Anne Marthe Bouwstra Snuitje
33. Jens Tjepkema Linda
34. Esmée Terpstra Boy

Klasse C

1. Marthe Vennema Fardau
2. Karin Andringa Linda
3. Michelle Elsinga Boy
4. Marieke Duyster Boy
5. Robyn Vedder Margriet
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

1. Elly Penninga Hylanthe

Klasse B

1. Angela Dijkstra Rolinda
2. Laura Bakker ?
3. Britt de Klerk Uharon
4. Linda Groeneveld Hylanthe
5. Anneke de Vries Valentino
6. Jurjen Tol Teatske
7. Sanne v/d Meer Rolinda
8. Elles van Tuinen Nienke
9. Steven v/d Leck Valentino
10. Gwenda Dijkstra Bergeraq
11. Saskia Roos Lady
12. Ilja Jellema Rolinda
13. Fenna Vellinga Bergeraq
14. Melanie Terpstra Valentino
15. Jet Velzeboer Rolinda

Klasse L

1. Masha Ahmetasevic Jannes
2. Froukje Vroom Bergeraq
3. Rixt de Boer Amber
4. Folkert v/d Galiën Hylanthe
5. Julia Vos Valentino
6. Myrthe Mooij Hylanthe
7. Cindy v/d Wijdeven Rolinda
8. Bianca Bakker Valentino
9. René Bakker Hylanthe
10. Carmen Bokma Rolinda

Klasse M / Z

1. René Kuipers Serena
2. Mariska Westmaas Nandor
3. Oscar Brouwer (Z) Arrow
Prijsuitreiking!!!