Startlijst groepsdressuurwedstrijd 27 januari 2013

De startlijst voor de groepsdressuurwedstrijd van zondag 27 januari is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hilda van der Galiën.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 10:30 uur
De paarden starten om 17:00 uur

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L
Klasse M

Pony's:

Klasse L (start om 10:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Janna de Boer Jannes   Esther Wierda Prinses
Inge Zijlstra Grace   Isanne ten Have Muriël
Ilse Nicolay Whoopy   Marco Wierda Whoopy
Nikita Kuiken Prinses   Elena Antonescu Fardau
Lianne Timmermans Jerica   Christina Antonescu Fardau
      Nicole v/d Burgt Jerica
      Anna Olteanu Grace
      Dieuwke de Boer Jannes
         
Groep 3     Groep 4  
Femma Haan     Nathalie Halma Grace
Lisa Jensma     Merle Sjoerdsma Whoopy
Aniek Papa     Ilja Visser  
Marrit Venema     Angelique Vonk Jannes
Merel Veenstra     Fenna Kooistra Margriet
      Lysanne Valk Fardau
      Hilda Voolstra Prinses
         
Groep 5
    Groep 6
 
Sanne de Haas Grace   Esmee v/d Zee Jerica
Tessa van Dijk Whoopy   Renate de Boer Jannes
Bense Plinsinga Lizzy   Joanna v/d Schaaf Cindy
Lize Marie Tijtsma Jerica   Danique Dijkmeijer Whoopy
Doutsen Plinsinga Prinses   Iris Dijkmeijer Fardau
Marlies Wiersma Muriël   Erika Wesselius Muriël
      Judith Snijder Lizzy
         
Groep 7
    Groep 8
 
Justa Atema Goldwyn   Amarens v/d Weerdt Prinses
Robbin Atema Sam   Carmen Bijma Grace
Margo Borninkhof Grace   Sophie de Kruijf Jannes
Tessa van Dijk Whoopy   Lieke Sinnema Muriël
Jellien Leistra Cindy   Oda Bak Mees
      Hildegard de Vries Calypso

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Miriam Overman Navarra   Jenny de Vries  
Leah v/d Veen Margriet   Lotte Jansma  
Valentina van Kleef Grace   Jacobien Ferwerda  
Jocelyn Kuiper Jerica   Maryse Brandsma  
Grietine v/d Plaats Prinses   Dorieneke Trul  
Lydia Bolding Jannes   Sigrid Dijkstra  
      Jildou Renders  
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 12:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Cecile del Grosso     Diona v/d Leest Whoopy
Myra v/d Horst     Hedwich Fucks Cindy
Aniek v/d Horst     Odette Miedema Muriël
Dian Papa     Jolien Limburg Jannes
Sylvia Onderstijn     Jeldau de Boer Fardau
Femke Adema     Marita Born Prinses
Monique Onderstijn        
         
Groep 3     Groep 4  
Ilse Hogenberg Fardau   Julia de Jong Prinses
Mellanie v/d Meulen Lizzy   Hannah v/d Zee Snuitje
Amber Theuns Margriet   Nikki Larooi Grace
Danila van Damme Macho   Sophie Vroom Boy
Femke Jansen Jerica   Max Vroom Jerica
Iris Adema Snuitje   Puck Kamstra Jannes
Jelien Timmermans Linda      
Hanna Gerlind Ekema Boy      
         
Groep 5     Groep 6  
Corine Tolsma     Anne Froukje Hoekstra  
Marije Stapert     Maike Voolstra  
Renate Verheul     Hilda Voolstra  
Annemart Ferwerda        
Silke de Vries        
         
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 13:30 uur)

Groep 1     Groep 2  
Ilse Kamminga Fardau   Indy Verfyt  
Brian van Riet Margriet   Marthe Vennema  
Nuria Bakker Prinses   Rixt Dottinga  
Anneke Lep Linda   Feline Wiersma  
Ilse Schiphof Snuitje   Danique Schots  
      Amy Tuit  
         
Groep 3
    Groep 4
 
Mare Dotinga Linda   Anne Marthe Bouwstra  
Ylsa Huiver Cindy   Ineke Douma  
Noor Reyers Jerica   Reka Maczko  
Karin Andringa Fardau   Sandra Lauwenaar  
Elisa Poelstra Boy      
Berber Swart Margriet      
Anne Marrit Tjebbers Snuitje      
Jildou Zwiers Macho      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Esmee Terpstra Linda   Marit Nijp Grace
Kris Torensma Snuitje   Kirsten Postma Snuitje
Mellissa de Haas Fardau   Fenna van Dijk Linda
Nine Berdik Macho   Marieke Duyster Macho
Eline Genee Jerica      
         
Groep 7     Groep 8  
Demi v/d Zee Linda   Nynke Wadman Snuitje
Kyra Verbrugge     Eline Vennema Linda
Robyn Vedder Margriet   Moira Belles Macho
Jannine Wijkhuis Snuitje   Bente Palma Jerica
Sophia Mol Boy      
         
Groep 9     Groep 10  
Brigitte Balt Boy   Malissa Verbeek Jerica
Rianne Kettellapper Snuitje   Roos van Gorkëm Snuitje
Jennie Bos Linda   Sita Zondervan Lizzy
Silke Heinsma Macho   Pietrix de Vries Linda
Shannon Mulder Margriet      
Isamare v/d Pal Fardau      
         
Groep 11        
Liv v/d Haring        
Lucian Miedema        
Toscan Miedema        
Jens Tjepkema        
         
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 17:00 uur)

Groep 1
       
Roy Verrijt Rachel      
Jip Menses Uharon      
Jacob Schiphof Valentino      
Peter Bosma Hylanthe      

Klasse B

Groep 1
    Groep 2  
Marjolein Boonstra Valentino   Angela Dijkstra Valentino
Nienke Buwalda     Hedzer Klarenbeek Bergeraq
Anna van Slooten Hylanthe   Lydia Venema Rolinda
Marianne Postma     Carla de Vries Uharon
         
Groep 3     Groep 4  
Tabitha Tuin Valentino   Melanie Terpstra Uharon
Steven v/d Leck Rachel   Margriet Kloostra Rachel
Carla de Vries Uharon   Jet Velzeboer Rolinda
Martine Bouma Rolinda   Trynke de Vries  
         
Groep 5        
Astrid Merks Rolinda      
Jeltsje van Dijk Hylanthe      
Ypie Hepkema Rachel      
Mariska Jousma Valentino      
Neeltje v/d Weide Uharon      
Dittie Bekema Bergeraq      

Klasse L

Groep 1
    Groep 2
 
Anton Koster Alexandra   Alex Schootstra Ids
Nynke Nieuwdam Lady   Samantha Kuipers Uharon
Theda Heys Hylanthe   Veronika Hulkova  
Nanja Willemsen Bergeraq   Nynke Papa Megan
Chantal Maat Uharon   Hans Blanksma Aida
Joan Brakke Rolinda      
         
Groep 3
    Groep 4
 
Elly Penninga Lady   Nynke Schootstra Ids
Jos Dijkmeijer Valentino   Laura Bakker Uharon
Anneke de Vries Hylanthe   Gwenda Dijkstra Bergeraq
Ria Werkman Bergeraq   Esmee v/d Vies Rolinda
Liesbeth Hoogenraad Maaike      
         
Groep 5
    Groep 6
 
Masha Achmetasevic Jannes   Ineke v/d Veen Rachel
Rebecca Laverman Rachel   Sandra v/d Wal Rolinda
Sanne v/d Meer Rolinda   Saskia Roos Hylanthe
Britt de Klerk Uharon      
Froukje Vroom Hylanthe      
Julia Vos Valentino      

Klasse M

Groep 1     Groep 2  
Merle Hunink Bravour   Antje Poppinga Uharon
Cindy v/d Wijdeven Rolinda   Folkert v/d Galiën Rolinda
Oscar Brouwer Arrow   Rixt de Boer Valentino
Tina v/d Galiën April   Janneke de Boer Rachel
René Kuipers Serena   Jildau Bruggeling Prinses Utopia
Mariska Westmaas Nandor   Myrthe Mooij Hylanthe
         
Groep 3     Groep 4  
René Bakker Hylanthe   Fenna Vellinga Uharon
Bianca Bakker Valentino   Margriet de Vries Rachel
Carmen Bokma Rolinda   Ilja Jellema Rolinda
Geertje Hoogland Rachel   Jildou de Wit Hylanthe
Oscar Brouwer Arrow   Ben Adriaansz Valentino
         
Prijsuitreiking!!!