Startlijst springwedstrijd 16 december 2012

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 16 december is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 14:30 uur
De paarden starten om 19:30 uur

Pony's:

Klasse L (start om 14:30 uur)

1. Lydia Bolding Jannes
2. Johanna Machiela Lizzy
3. Oda Bak Amazing
4. Rianne Andela ?
5. Grietine v/d Plaats Prinses
6. Valentina van Kleef Jannes
7. Isanne ten Have Muriël
8. Jolien Limburg Jannes

Klasse M / Z

1. Jet Velzeboer Whoopy
2. Romy Wiersma Harry
3. Leah v/d Veen Jannes
4. Hildegard de Vries Calypso
5. Melanie Terpstra (Z) Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 15:00 uur)

1. Angelique Vonk Whoopy
2. Jellien Timmermans Cindy
3. Tessa van Dijk Hippy
4. Reka Maczko Margriet
5. Puck Kamstra Jannes
6. Miriam Overman Navarra
7. Amarens v/d Weerdt Prinses
8. Jurgen Terpstra Jannes
9. Danila van Damme Whoopy
10. Marije Stapert Boy
11. Ilja Visser Jannes
12. Cecile del Grosso Prinses
13. Odette Miedema Muriël
14. Femke Adema Snuitje
15. Monique Onderstijn Lizzy
16. Dian Papa Boy
17. Ilse Nicolay Whoopy
18. Hannah v/d Zee Snuitje
19. Brigitte Balt Boy
20. Sjoke Andela Whoopy
21. Caroline Alberts Fardau
22. Marjolein Veenstra Prinses
23. Mellanie v/d Meulen Macho
24. Merel Veenstra Fardau
25. Hanna G. Ekema Snuitje
26. Robbin Atema Sam
27. Dorien Yestra-Broenink Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:00 uur)

1. Justa Atema Goldwyn

Klasse BB

1. Femke Jansma Fardau
2. Sandra Louwenaar Margriet
3. Shannon Lamsma Snuitje
4. Silke Fletcher Fardau
5. Jens Tjepkema Linda
6. Berna Sierksma Snuitje
7. Irma Holwerda Whoopy
8. Marit Nijp Jerica
9. Amber Theuns Snuitje
10. Inge Zijlstra Prinses
11. Mees Koopal Whoopy
12. Rianne Kettellapper Snuitje
13. Lonneke Terpstra Prinses
14. Nuria Bakker Lizzy
15. Liv v/d Haring Boy
16. Brian van Riet Fardau
17. Rutger Terpstra Prinses
18. Diona v/d Leest Whoopy
19. Marieke Duyster Boy
20. Sophia Mol Snuitje
21. Anna Froukje Linda
22. Anneke Lep Boy
23. Ilse Kamminga Snuitje
24. Melissa de Haas Fardau
25. Kris Torensma Boy
26. Jannine Wijkhuis Snuitje
27. Silke de Vries Lizzy
28. Iris Adema Cindy
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:30 uur)

1. Nienke Buwalda Hylanthe
2. Steven v/d Leck Valentino
3. Jurjen Tol Teatske

Klasse B

1. Sanne v/d Meer Rolinda
2. Britt de Klerk Valentino
3. Angela Dijkstra Rolinda
4. Benjamin Adriaansz Rachel
5. Jildou de Wit Bergeraq
6. Ilja Jellema Rolinda
7. Fenna Vellinga Uharon
8. Nynke Papa Megan
9. Cindy v/d Wijdeven Rolinda
10. Folkert v/d Galiën Hylanthe
11. Laura Bakker Rolinda
12. Gwenda Dijkstra Bergeraq
13. Saskia Roos Hylanthe
14. Carmen Bokma Rolinda

Klasse L

1. Julia Vos Valentino
2. Masha Ahmetasevic Jannes
3. Froukje Vroom Bergeraq
4. Myrthe Mooij Hylanthe
5. Bianca Bakker Valentino
6. Anneke de Vries Hylanthe

Klasse M

1. René Kuipers Serena
2. Mariska Westmaas Nandor
3. Janneke de Boer Rachel
4. Oscar Brouwer Arrow
Prijsuitreiking!!!