Startlijst dressuurwedstrijd oktober/november 2012

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 28 oktober en zondag 4 november is bekend.

Op zondag 28 oktober worden de klassen BB, L1 en M1 bij de pony's verreden en 's middags en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 4 november wordt de klasse B en L2 voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

In een aantal gevallen zijn er kinderen toegewezen aan de pony die als tweede keus is opgegeven. Dit omdat er anders te veel last bij één of twee pony's zou komen te liggen terwijl de andere pony's veel minder gebruikt zouden worden. Het belang van de pony's staat uiteraard voorop.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Als je moeite hebt met het inschatten van je starttijd, houdt dan rekening met 10 starts per uur.

De ponywedstrijd op zondag 28 oktober start om 10:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 28 oktober start om 16:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 4 november start om 10:00 uur
 

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

28 oktober
Klasse BB (start om 10:00 uur)

1. Danila van Damme Jerica
2. Amber Theuns Boy
3. Roos van Gorkum Snuitje
4. Pietrix de Vries Linda
5. Ilse Kamminga Fardau
6. Anna Froukje Hoeksma Amber
7. Iris Adema Jerica
8. Ilse Schiphof Linda
9. Liv v/d Haring Margriet
10. Berno Sierksma Linda
11. Marieke Duyster Snuitje
12. Melissa de Haas Fardau
13. Esmée Terpstra Linda
14. Nine Berdik Macho
15. Sandra Lauwenaar Margriet
16. Sophia Mol Snuitje

Klasse M1 (start aansluitend)

1. Leah v/d Veen Navarra
2. Valentina van Kleef Jannes
3. Romy Wiersma Harry
4. Miriam Overman Navarra
5. Lotte Jansma Matcho
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start om ±13:00 uur):

1. Nikki Larooi Grace
2. Ilja Visser Muriël
3. Sjoke Andela Whoopy
4. S v/d Weerdt Prinses
5. Monique Onderstijn Lizzy
6. Myra v/d Horst Margriet
7. Jeldau de Boer Whoopy
8. Iris Dijkmeijer Fardau
9. Lianne Timmermans Lizzy
10. Anniek v/d Horst Linda
11. Sophie de Kruijf Whoopy
12. Hilda Voolstra Lizzy
13. Erika Wesselius Prinses
14. Marlies Wiersma Muriël
15. Cecile del Grosso Jerica
16. Lieke Sinnema Lizzy
17. Angelique Vonk Whoopy
18. Lize-Marie Tijtsma Cindy
19. Lisa Jensma Prinses
20. Aniek Papa Muriël
21. Jolien Limburg ?
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

28 oktober
Klasse BB / B (start om 16:00 uur)

1. Anna van Slooten (BB) Hylanthe
2. Steven v/d Leck Rolinda
3. Marjolein Boonstra Valentino
4. Froukje Vroom Rolinda
5. Veronika Hulkova Uharon
6. Hedzer Klarenbeek Valentino
7. Baukje v/d Meer Rolinda

Klasse L1

1. Nynke Schootstra Ids
2. Sanne v/d Meer Uharon
3. Gwenda Dijkstra Hylanthe
4. Anneke de Vries Rolinda
5. Alex Schootstra Ids
6. Elly Penninga Lady
7. Sietske Jausma Hylanthe
8. Ilja Jellema Bergeraq
9. Esmée v/d Vies Rolinda
10. Samantha Kuipers Uharon
11. Femke Schootstra Maas
12. Nynke Papa Megan
13. Folkert v/d Galiën Rolinda
14. Ineke Hoekstra Hazard

Klasse L2

1. Julia Vos Valentino
2. Nanja Willemse Lady
3. Antje Poppinga Uharon
4. Masha Ahmetasevic Jannes
5. Myrthe Mooij Hylanthe
6. Liesbeth Hoogenraad Maaike
7. Nanja Vellinga Uharon
8. Janneke de Boer Sierdske
9. Jildau Bruggeling Prinses Utopia
10. Laura Bakker Uharon

Klasse M1 / M2

1. Carmen Bokma Rolinda
2. Alie Beimers Uharon
3. Mariska Westmaas Nandor
4. Joan Brakke Uharon
5. Rebecca Laverman Hylanthe
6. Cindy v/d Wijdeven Rolinda
7. Oscar Brouwer (M2) Arrow
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

4 november
Klasse B 1e groep (start om 10:00 uur)

1. Femke Boersma Fardau
2. Julia de Jong Prinses
3. Kyra Verbrugge Snuitje
4. Caroline Alberts Lizzy
5. Demi v/d Zee Linda
6. Silke Flecher Fardau
7. Norah Moed Boy
8. Mellanie v/d Meulen Snuitje
9. Nathalie Halma Sientje
10. Silke de Vries Lizzy
11. Marit Nijp Jerica
12. Brigitte Balt Boy
13. Anneke Lep Snuitje
14. Kirsten Postma Prinses
15. Jens Tjepkema Elvita
16. Femke Adema Snuitje
17. Ilse Nicolay Whoopy
18. Anne Marthe Bouma Jerica
19. Robbin Atema Jannes
20. Justa Atema Hippy
21. Renate Verheul Jerica
22. Marije Stapert Boy
23. Rianne Ketellapper Snuitje
24. Janna de Boer Axel
25. Lucian Verkey Macho
26. Dian Papa Boy
27. Toscan Verkey Jerica
28. Fenna van Dijk Snuitje
29. Maaike Voolstra Linda
30. Isamare v/d Pal Fardau
Prijsuitreiking!!!

Klasse B 2e groep (start om ±13:00 uur)

1. Malissa Verbeek Snuitje
2. Femke Jansma Fardau
3. Inge Zijlstra Margriet
4. Melissa Adamse Lizzy
5. Silvia Onderstijn Linda
6. Mees Koopal Snuitje
7. Ilse Hogenberg Fardau
8. Jelien Timmermans Jerica
9. Brian van Riet Linda
10. Hanna G. Ekema Fardau
11. Sophie Vroom Boy
12. Annemart Ferwerda Linda
13. Max Vroom Jerica
14. Corine Tolsma Snuitje
15. Jildou Bouma Lizzy
16. Jildou Hania ?
17. Anna Hoogland Margriet
18. Hilde Hoogland Lizzy
19. Reka Maczko Jerica
20. Jenny Bos Linda
21. Nuria Bakker Lizzy
22. Silke Heinsma Jerica

Klasse L2 (start aansluitend)

1. Hildegard de Vries Calipso
2. Maritha Born Muriël
3. Renate de Boer Jannes
4. Sigrid Dijkstra Hippy
5. Jennie de Vries Cindy
6. Oda Bak Amazing
7. Diona v/d Leest Jannes
8. Nikita Kuiken Cindy
9. Grietine v/d Plaats Prinses
10. Trynke de Vries ?
11. Rianne Andela Jannes
Prijsuitreiking!!!