Startlijst springwedstrijd 8 juli 2012

De startlijst voor de springwedstrijd van zondag 8 juli is bekend.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De pony's starten om 13:00 uur
De paarden starten om 19:00 uur

Pony's:

Klasse L (start om 13:00 uur)

1. Grietine v/d Plaats Lizzy
2. Marco Wierda Cindy
3. Isanne ten Have Muriël
4. Jocelyn Kuijper Whoopy
5. Lianne Andela Jannes
6. Froukje Vroom Bergeraq
7. Leah v/d Veen Lizzy
8. Nienke Borninkhof Cindy
9. Sandra v/d Velde Jannes
10. Johanna Machiela Lizzy
11. Lotte Jansma Matcho
12. Miriam Overman Navarra
13. Mariska Hermsen Lizzy
14. José de Grijs Cindy
15. Kianne Plantinga Ramona
16. Hilda Voolstra Lizzy
17. Vera de Grijs Muriël
18. Oda Bak Amazing
19. Sigrid Dijkstra Misty
20. Esther Wierda Lizzy

Klasse M / Z

1. Hildegard de Vries Calypso
2. Romy Wiersma Harry
3. Jennie de Vries Cindy
4. Ilja Jellema Bergeraq
5. Jet Velzeboer Whoopy
6. Melanie Terpstra (Z) Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse B (start om ± 14:00 uur)

1. Ilse Nicolay Whoopy
2. Nathalie Halma Cindy
3. Nikita Kuiken Prinses
4. Angelique Vonk Whoopy
5. Ilse Zondervan Macho
6. Anna Olteanu Lizzy
7. Ilja Visser Whoopy
8. Lysanne Valk Jannes
9. Fenna Kooistra Lizzy
10. Nienke Rijsdam Prinses
11. Jolien Limburg Jannes
12. Aniek Papa Muriël
13. Justa Atema Lizzy
14. Lize Marie Tijtsma Cindy
15. Robbin Atema Jannes
16. Sjoke Andela Whoopy
17. Myra v/d Horst Lizzy
18. Cecile del Grosso Farday
19. Anniek v/d Horst Linda
20. Nine Berdik Macho
21. Lianne de Jong Lizzy
22. Jacobien Ferwerda Dei Jenne
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB (start om ± 15:30 uur)

1. Danila van Damme Snuitje
2. Nikita Sinnema Boy
3. Renate Verheul Fardau
4. Amber Theuns Snuitje
5. Iris Dijkmeijer Fardau
6. Dian Papa Snuitje
7. Brigitte Balt Boy
8. Danique Dijkmeijer Fardau
9. Hanna Gerlind Ekema Snuitje
10. Mellanie v/d Meulen Linda
11. Merel Veenstra Fardau
12. Merle Sjoerdsma Cindy
13. Sylvia Onderstijn Snuitje
14. Femke Jansma Fardau
15. Inge Zijlstra Margriet
16. Hannah v/d Zee Prinses
17. Jenny Bos Linda
18. Rianne Ketellapper Snuitje
19. Corine Tolsma Prinses
20. Isa Mare v/d Pol Margriet
21. Quinty Spinhoven Boy
22. Jelien Timmermans Linda
23. Ilse Hogenberg Margriet
24. Jurgen Terpstra Fardau
25. Marije Stapert Linda
26. Rutger Terpstra Snuitje
27. Anne Mart Ferwerda Boy
Prijsuitreiking!!!

Klasse C (start om ± 17:00 uur)

1. Silke Fletcher Fardau
2. Sophia Mol Snuitje
3. Jildou Bouma Margriet
4. Brian van Riet Linda
5. Hilde Hoogland Snuitje
6. Jildou Hania Fardau
7. Malissa Verbeek Snuitje
8. Lonneke Terpstra Linda
9. Hessel Felkers Fardau
10. Ilse Schiphof Snuitje
11. Maaike Voolstra Linda
12. Melissa de Haas Fardau
13. Norah Moed Boy
14. Esmee Terpstra Linda
15. Nuria Bakker Lizzy
16. Michelle Elsinga Margriet
17. Nicole Wagenaar Snuitje
18. Mees Koopal Fardau
19. Liv v/d Haring Snuitje
20. Shannon Lamsma Boy
21. Esmée v/d Zee Whoopy
22. Anneke Lep Snuitje
23. Anna Froukje Linda
24. Marieke Duyster Snuitje
25. Demi v/d Zee Linda
26. Bense Plinsinga Jerica
27. Berna Sierksma Linda
28. Sita Zondervan Snuitje
29. Doutsen Plinsinga Linda
30. Femke Boersma Fardau
31. Kris Torensma Margriet
32. Anna Hoogland Boy
33. Jannine Wijlchuijs Fardau
34. Kyra Verbrugge Margriet
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

Klasse BB (start om 19:00 uur)

1. Elles van Tuinen Nienke
2. Anna Weber Uharon
3. Liesbeth Hoogenraad Maaike
4. Martine Bouma Rolinda

Klasse B

1. Anneke de Vries Hylanthe
2. Femke Rijpstra Hanna
3. Cindy v/d Wijdeven Rolinda
4. Folkert v/d Galiën Hylanthe
5. Masha Ahmetasevic Jannes
6. Carmen Bokma Rolinda
7. René Bakker Hylanthe
8. Julia Vos Valentino
9. Ineke Hoekstra Hazard

Klasse L

1. René Kuipers Dalentic
2. Jildou Bruggeling Prinses Utopia
3. Astrid van Tuinen Folkert
4. Bianca Bakker Valentino

Klasse M

1. Oscar Brouwer Arrow
2. Mariska Westmaas Nandor
Prijsuitreiking!!!