Startlijst dressuurwedstrijd mei 2012

De startlijst voor de dressuurwedstrijd van zondag 13 mei en zondag 20 mei is bekend.

Op zondag 13 mei worden de klassen B, L1, L2, M1 en M2 bij de pony's verreden en 's avonds worden de klassen voor de paarden verreden. Op zondag 20 mei wordt de klasse BB voor de pony's verreden.

Als je klasse wordt verreden op een dag waarbij je hebt aangegeven dat je niet mee kunt doen, dan ben je ook niet ingedeeld.

Het inschrijfgeld voor de wedstrijd is €6,00 voor de pony's en €7,00 voor de paarden. Dit kun je tijdens de wedstrijddag betalen.

Als je op de startlijst staat maar je kunt niet komen, kun je het inschrijfgeld achteraf betalen bij Tamira Kuipers of Hermien Schootstra.

Zorg dat je op tijd aanwezig bent.

De ponywedstrijd op zondag 13 mei start om 9:00 uur
De paardenwedstrijd op zondag 13 mei start om 17:00 uur
De ponywedstrijd op zondag 20 mei start om 10:00 uur
 

De proeven die tijdens de wedstrijd gereden worden kun je via de onderstaande links downloaden:
Klasse BB
Klasse B
Klasse L1
Klasse L2
Klasse M1
Klasse M2

Pony's:

13 mei
Klasse B (start om 9:00 uur)

1. Amarens v/d Weerdt Prinses
2. Jildau Hania Fardau
3. Quinty Spinhoven Margriet
4. Jildau Bouma Jerica
5. Mellanie v/d Meulen Macho
6. Justa Atema Hippy
7. Danique Dijkmeijer Jerica
8. Robbin Atema Jannes
9. Hannah v/d Zee Prinses
10. Femke Adema Snuitje
11. Merel Veenstra Fardau
12. Angelique Vonk Whoopy
13. Malissa Verbeek Snuitje
14. Julia de Jong Prinses
15. Monique Onderstijn Cindy
16. Rutger Terpstra Snuitje
17. Sjoke Andela Macho
18. Jurgen Terpstra Jerica
19. Merle Sjoerdsma Cindy
20. Myra v/d Horst Lizzy
21. Cecile del Grosso Jerica
22. Anniek v/d Horst Prinses
23. Dian Papa Lizzy
Prijsuitreiking!!!

Klasse L1 (start om ±12:00 uur)

1. Melissa Soethout Jannes
2. Froukje Vroom Margriet
3. Mariska Hermsen Grace
4. Rianne Andela Whoopy
5. Sigrid Dijkstra Hippy
6. Maritha Born Jerica
7. Anouk tho Bockholt Fardau
8. Ilse Zondervan Cindy
9. Hilda Voolstra Lizzy
10. Linda Groeneveld Shadow
11. Grietine v/d Plaats Cindy
12. Jocelyn Kuijper Whoopy
13. Marjolein Veenstra Fardau
14. Kianne Plantinga Ramona
15. Marrit Venema Prinses
16. Nikita Kuiken Jerica
17. Lianne Timmermans Lizzy
18. Sandra v/d Velde Jannes
19. Hildegard de Vries Calypso
20. Lize-Marie Tijtsma Snuitje
21. José de Grijs Muriël
22. Maryse Brandsma Jerica
23. Vera de Grijs Dancing Shadow
24. Jeldau de Boer Grace
25. Jolien Limburg Jannes
26. Sanne Oomen Margriet
27. Lysanne Valk Whoopy
28. Iris Dijkmeijer Muriël
Prijsuitreiking!!!

Klasse L2 (start om ±15:00 uur):

1. Aniek Papa Heidi
2. Renate de Boer Prinses
3. Jennie de Vries Cindy
4. Romy Wiersma Harry
5. Oda Bak Amazing
6. Miriam Overman Navarra

Klasse M1 / M2 (start aansluitend):

1. Johanna Machiela Fardau
2. Kirsten Ritsema Prinses
3. Lotte Jansma Matcho
4. Ilja Jellema Jannes
5. Valentina van Kleef Prinses
6. Jacobien Ferwerda Dei-Jenne
7. Marianne Stegenga Jannes
8. Leah v/d Veen (M2) Reddy
Prijsuitreiking!!!

Paarden:

13 mei
Klasse BB / B (start om 17:00 uur)

1. Jip Menses (BB) Hylanthe
2. Anna Weber Uharon
3. Rixt Talsma Maaike
4. Folkert van der Galiën Rachel
5. Ineke Hoekstra Hazard
6. Martine Bouma Rolinda
7. Lydia Venema Uharon
8. Jurjen Tol Teatske
9. Pia Oevering Lady
10. Femke Schootstra Ids
11. Ineke v/d Veen Hylanthe

Klasse L1

1. Alex Schootstra Ids
2. Janneke de Boer Thea
3. Neeltje v/d Weide Uharon
4. Julia Vos Valentino
5. Emilie Lijzenga Bergeraq
6. Masha Ahmetasevic Jannes
7. Sietske Jousma Uharon
8. Elly Penninga Hylanthe
9. Nynke Papa Uharon
10. Ineke de Groot Bergeraq
11. Rick Fennema ?
12. Elles van Tuinen Nienke
13. Nynke Schootstra Maas

Klasse L2

1. Cindy v/d Wijdeven Rolinda
2. Nanja Willemse ?
3. Alie Beimers Uharon
4. Myrthe Mooij Hylanthe
5. Rebecca Laverman Uharon

Klasse M1 / M2

1. Carmen Bokma Rolinda
2. Jildau Bruggeling Prinses Utopia
3. Mariska Westmaas Nandor
4. Margriet de Vries ?
5. Oscar Brouwer (M2) Arrow
Prijsuitreiking!!!

Pony's:

20 mei
Klasse BB 1e groep (start om 10:00 uur)

1. Kirsten Postma Snuitje
2. Dautsen Plinsinga Linda
3. Norah Moed Boy
4. Bense Plinsinga Jerica
5. Anneke Lep Snuitje
6. Berna Sierksma Linda
7. Kris Torensma Boy
8. Rosa de Bree Jerica
9. Jens Tjepkema Evita
10. Ilse Hogenberg Margriet
11. Iris Adema Snuitje
12. Silke Heinsma Jerica
13. Femke Boersma Fardau
14. Hanna Gerlind Ekema Snuitje
15. Amber Theuns Jerica
16. Melissa Adamse Lizzy
17. Danila van Damme Snuitje
18. Jenny Bos Linda
19. Isamare v/d Pal Fardau
20. Sylvia Onderstijn Snuitje
21. Mees Koopal Margriet
Prijsuitreiking!!!

Klasse BB 2e groep (start om ±13:00 uur)

1. Rianne Ketellapper Snuitje
2. Nikita Sinnema Fardau
3. Jannine Wijkhuijs Margriet
4. Brian van Riet Snuitje
5. Kyra Verbrugge Jerica
6. Nine Berdik Macho
7. Lonneke Terpstra Margriet
8. Shannon Kamsma Snuitje
9. Melissa de Haas Fardau
10. Demi v/d Zee Linda
11. Hessel Felkers Fardau
12. Esmée Terpstra Snuitje
13. Esmee v/d Zee Jerica
14. Fenna van Dijk Linda
15. Anna Froukje Hoeksma Snuitje
16. Brigitte Balt Jerica
17. Silke Fletcher Fardau
18. Maaike Voolstra Linda
19. Annemart Ferwerda Boy
20. Liv v/d Haring Snuitje
Prijsuitreiking!!!